Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sigortasız çalıştığım işyerimde iş kazası geçirdim. İşgöremezlik aylığı bağlanır mı?

candide

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
11.04.2009 tarihinde sisortasız çalıştığım yerde iş kazasına maruz kaldım.%44 özürlü ve çalışma bakanlığı iş kazası tespiti raporum var.SGK bana malüliyet maaşı bağlarmı birde izlenecek yol nedir.

müfettiş raporuyla iş kazası tesbiti yapıldıysa iş göremezlik geliri baglanır.

geçmiş olsun hakan kardeş işverenden şikayetçi olmak istersen tazminat konusunda size yardımcı olabilirim.kaldıki seni kaza anında orda geçen yaya yada seyirci olarak muhtemelen göstermişlerdir.istersen bu konuyu detaylı görüşebiliriz

SEN hastaneye . ambulans ile mı gittın . onlar rapor tutuyor ordan da iş kazası ortağa çıkar .;)

Sürekli iş göremezlik geliri için başvuru yapmadın mı sigorta müdürlüğüne? Bu, tıpkı emeklilik gibi, yaşam boyu gelir ve sağlık güvencesi sağlayan çok çok önemli bir haktır. Aman ihmal etme

Ayrıca iş kazası için işverene tazminat davası da açabilirsin

Ayrıca erken Yaşlılık emekliliğinden de yararlanabilirsin: Emeklilik

Üst Alt