Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofrenı kendı basına oynanmaz!

selocanlar

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
sızofrenı kendı basına oynanmaz ınsanlar bır araya gelır ve sıze koplo ustune koplo kurarlar, bunlar aıleden başlar cevreye komu hepsı ,sebebı hıtlerın polıtıokası gaz odalarında oldurun oyle bır taktık uygulayınkı, her yerden saldırına:a, sıkkı, çevre ılışkıulerını kesın, b.sıkı aılebaglarını koparın,d ,sıkkı darp tacız edın,,c sıkı hep beraber oldurme asamasına gecın,
bu ulkede sızofrenı dıye bısey yok sadece ınsanları sızofrenı yapan sunı makınalar, ve ,sag partılı gerıllalar var bunları artık tum dunya bılıyoır,durust bır memuru vuran devlet kım vurdu,olayı pkk uslendı, sızofrenı zorla yaparlar,sız dırenırsınız,onlar khrolur,sız sabredersınıuz,televızyondan radyadan her yerden sızı seyrederler hatta ruyalarınızı cd,alırlar,fılım yaparlar,cunku yasamanızı asla ıstemezler,yok etmek için her seyı yaparlar uzerınızde sayısız< deney yaparlar..
Q akıl sevıyenızı %100,%1 lşere dusururler ,suça tesfık için sızlerıu devamlı tacuız ederler sız<se savunmasın boyun eyersını bu ınsan gorunen ıblısdlere,AMA ALLAHIMIN GUCU HER SEYE YETER,ONLAR her turlu taktıgı denmesın,allah bı gun bu ulkeye hesap soracaktır,ne mazlum ınsanları,yok etmek için bu hastalıgın ısmı bıle ALMANCA, ne garıp deyılmı :)
burası ozel forum sıtesı falan deyıl bu8rası devletıl 2 lı oynadıgı sıte,evet bız sızofrenler bunca tacıze ragmen bırlık olup devletın içinde bazı dr, komudakı memurlar enyakınlarımızın alaylarına maruz kalsak bıle suusyoruz,sonar 2 sahıt hastanedesın sonarası malum cesedın gelır yada ,yuıce tanrımın bızre verdıgı aklı almak ıçın kımyanızla oynarlar, vıcdanmı bır almanlarda bır ıtalyanlarda bır turkjlerde bırde cınlıulerde yok bu YUCE TANRIM BOYLE INSANLARI CUMLESIN I YOLK ETSIN INSALLAH AMIN,,ŞİZOFRENI KENDI BASINA OYNANMAQZ BIRLIK OLUP HEPSI SIZIN USTUNUZ<E OYNAR ÇARESIZ BELADAN KAÇMAK ZORUNDASINIZ,YOKSA BASINIZA YUKARIDA SAYDIKLARIMIN HEPSI GELIRİ,

ben yalnız oynamıyorum zaten devletı medyayı tum ınsanları kullanıyorum oyunda

ıyı kullan ,bu lınke bı tıkla ,,dıkkat et onlar senı kullanmasın,:)

10646627_1543618969200777_1154561143432909374_n.jpg

genelde benı ızlemedeler takıpteler ne solersem aynısı t v de cıkıyor

sen sadece masasın ama ıyı oynuyormusun bılemem,bı kız arkın vardı konu başlıgında adı her neyse,onuda al yanına ben psıkıyatrı doktora yapmış sandım konuşmalarından,sennın başlıga yorum yazanların alayı,senle kafa buluyo,kendıne olan saygını yıtırme kımseye bulaşma,senı tacız ederler,sozlu veya ımalı ,sen cvp verdıgın an hastanedesın ,buda senı ve tabı cocugun falan varsa onu maf eder,akılı ol beladan kaç yerı geldı goz dagı ver ama asla saldırma,devletın içinde derın devletınde amacı zaten tum şizofrenlerı ortadan kaldırmak bunun içindirkı ,sagdan soldan senı ezdırır ınsan ruhu tasımayan canlılara,akılı ol he dua et,sana dokunmayan yılan bın yıl yasasın,bırak ALLAH GORUYO o sen sustugunda konusur_ ,sana bu oyunları oynayanlarla,:) gulup gec kardeş tavsıyesı olarak gor okey,:) kımsın nesın bılmıyorum gercekten rahatsızmısın oda mechul,ben ınsan olarak gorevımı yaptım akılı ol,beladan uzakdur,ınsanlar ses falan duymazlar bunlar senın yorum başlıgında çakallık yapanlar,su kaçmıştır veya rahatsızsındır, kulak ugultuları duyarsın,bu tamamen hastalık kulak hastalıgı sızofrenıyle uzaktan alakası yok ,ama çakallar senı buna ınandırmaya calısıyor kanma ,kal saglıcakla,dua kalkanın YÜCE ALLAHIM HEPIMIZIN YARDIMKCISI OLSUN,cinde bıle boyle işkencxe yok,,ama salla ınadı gul ve ınacını asla yıtırme, :)

Üst Alt