Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofreni teşhisi koyulmuşken şimdi başka bir doktor Bipolar teşhisi koydu!?

amonsa

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
iyi gunler bana sizofresini tanısı ile bunca zaman tedavi uyguladılar asker hastaneside sizofreni tanısı ile cürük raporu verdi bugun baska bi sehirde pskiytrik kontrol ve ilaclarımı yazdırmak icin doktora gittim oda bana sen sizfreni degil bipolarsın dedi simdi kime inanmam lazım ayrıca raporda sıkıntı olur mu

raporda sıkıntı olmaz guzel kardesım benı bı ankısıyete dedıler bı somayatık hezayan dedıler bı bıoplar dedıler yanı anlıcan şizofrenı raporunda psıkotık bozukluk tedavıyle calısma olanagı veren yada şizofrenık bozukluk tedavıyle calısma olanagı vermeyen yuzde 80 yazar bazı hastanelerde engel gurubunu raporda uzun uzun hayat hıkayesı gıbı yazan var raporunda sıkıntı olmaz kafan rahat olsun 4 5 teshısde bana koydular

daha önce aldığın şizofreni tanılı raporun varsa onu gösterseydin sanırım aynı şekilde devam ederdi.
ben özürlü sağlık kurulu raporumu her doktor değişikliğinde yanımda götürüyorum doktor da aynı tanıya ilaç yazıyor.

Teşhis konma süreci bazen çok uzayabiliyor. Böyle değişik teşhisler konan bir çok kişi var. Sanırım burada önerilen ilaçların kişiye iyi gelip gelmediği önemli. Yoksa hastalığın adı şu olmuş bu olmuş çok da anlamı yok. Bipolar diyen doktorun verdiği ilaçlar daha mı iyi geliyor, berdevam...

Üst Alt