Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz için İstanbul'da önerebileceğiniz devlet hastanesi ve doktor var mı?

BTS

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba, ben bu Temmuz 16 yaşıma gireceğim ve sağ omzum sol omzuma göre daha düşük. İnternette bunun skolyoz olabileceği yazıyordu bu yüzden bir devlet hastanesinin ortopedi doktoruna gözükmeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir hastane ve bu konuda uzman olan bir doktor varsa önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Ben baltalimanında yaptım herşeyi sonrada ameliyat oldum ama başarısız bi ameliyat oldu 2. Kez ameliyat oldum. ayrıca hastane çok aşırı kalabalık , bir poliklinik bölümünde koridorda sandalye bile yok incecik bir koridor havasız ve insandan adım atamıyosun . Hiçbir imkanı iyi değildi hiç önermiyorum orayı o kadar sıkıcı kalabalık ve bi o kadarda ilgisizler. Marmarayı filan bi araştır istersen ordada iyi doktorlar var bildiğim kadarıyla. Geçmiş olsun umarım sen ameliyat olmadan iyileşirsin ama olursanda bu hastaneye asla gelme derim

Üst Alt