Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz nedeniyle topallıyorum. Bunun için ameliyat olmalı mıyım?

bzkrt

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhabalar arkadaslar 1993 yılında yanı 3 yasındayken skolyoz amalıyatı almuşum suan 29 yasındayım tabı bundan yıllar once bu durumu kabullenmıstım ve topallama ve yuruyus bozuklugumu aldırmıyordum ama suan ıs cevrem olsun sosyal cevrem olsun etkılemeye basladı 1993 te dokuz eylul unv de oldugum amalıyatta kı doktoru buldum dr emın alıcı saten turkıyede sayılı doktorlardanmıs skolyoz omurılık rahatsızlıgında neyse gıttım rontgen mr falan cekıldık ben yıllardır zannedıyordum kı bacagımın bırısı kısa o yuzden toplallıyorum megerse bacak sevıyelerım esıtmıs kısalık yokmus dedım amalıyat olmak ıstıyorum bu durum duzelecekse gerek duymadı kucuk yasta buyuk bır operasyon gecırdın buna gerek yok duzelme olmaz yuruyusunde dedı ama ben yınede arastırmak ıstıyorum bu durumu benım durumuma benzeyen kısıler varmı veya hangı hastane hangı doktor onerırsınız ne yapmalıyım

Maslak Acıbadem.Prof.Dr.Ahmet ALANAY.
Academic hospital Prof.Dr.Murat BEZER .

Skolyoz pelvis

Opera skolyoz sonucu pelvıs asimetrısı rahatsızlıgım var amalıyatla skolyoz amalıyatı olabılıyorum ama pelvıs asımetrısı dengesızlıgı oldugu ıcın skolyoz amalıyatının yurumeme etkısı olmuyormus yanı topallıyorum ben bacagımda kısalık var zannedıyordum yokmus.bu gıbı durumla karsılasan varmı pelvıs amalıyatı yokmus sanırım napmam lazım yardımcı olursanız sevınırım

birkaç doktorla görüşmenizde fayda var elbette. Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni öneririm. Doktor öneremicem yıllar önce gitmiştim ama iyi bir hastanedir

Üst Alt