Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Solian ve Clonex kombinasyonu hakkındaki görüşünüz nedir?

Timurka

Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
6
Ben bu kombinasyondan yeni yeni fayda görmeye başladım denilebilir. Ayda 1 hemogramdan WBC değerine bakıyorum. Psikoz hastasıyım. Psikozdan ve veya şizofreniden muzdarip arkadaşlar, teorik olarak çok iyi bir yol bu kombinasyon. Zira, klozapin takdir edersiniz ki zayıf d2 antagonistki olmakla birlikte, güçlü 5-HT2A reseptörü. Serotonerjik üzerine daha ağırlıklı yani. Dopaminerjik sisteme gelirsek, Solian seçici ve güçlü dopamin d2-d3 antagonisti.

600mg Klozapin + 10 mg haloperidol kullanıyorum, lakin tamamen iyileşemiyorum. Bilgili, tecrübeli, benim gibi rahatsız arkadaşlar yorumlarını görüşlerini paylaşabilir mİ?

ben clonex 100 mg kullanıyorum, ayda 1 kere kan verip, öyle yazdırıyorum ilacımı, ilacın süresini uzata bilir miyim, doktora söyleyipte?

14 senedir Clonex 600 mg kullanıyorum. Kan değerlerinde sıkıntı yok. Stabilim...

@(Gölge)
:cool: O deli gömleğini giymezsen çıplak kalırsın. İlk başta böyle de oluyor dersin Ondan sonra akut alevlenme olur; tekrar giyersin.

Üst Alt