Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Son balıklama atlayış! [O an]

Mathmen

Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
0
28 temmuz 2015 gunu bisikletimizle 2 kisi ordu ciseli selalesine bir tur planliyoruz...1saatlik yolculuktan sonra gole varyoruz...yorgunuz...yanimizdaki nevaleyi cikartip bi guzel yedik...sonra basladik gole atlamaya 1 saat boyunca yuzme ve atlayistan sonra(auak ustu) suyun soguklugu nedeniyle basim agrimaya baslamisti...bi tasin uzerine havlumu serip basimin agrisinin gecmesini bekledim...sonra arkadasim daha yuzmeyecekmisin dedi..bende kalkip bir defa daha atlayalim cikalim dedim...bu sefer baliklama atladim..nerden bilebilirdom orda tasin oldiginu...golun derinligine guveniyordum..golun suyunun rengi de yesil dibi gorunmuyor...neyse atladiktan sonra suyun yuzeyine ciktim
.bi baktim basim donuyor..arkadaslar dosari cikardilar..bilincim yerinde basimdam kanlar geliyor..yuzum gozum kan revan icinde...ben doktorum diyen biri geldi hemen...basimdaki kanamayi durdular..ayagini yukari kaldirin oyle tutun diyordu..bazende soguk suyun icine sokuyorlardi...kalcamda bi uyusukluk hissettim..ayagimi hissediyordum o gunden beri.....sonra ambulans geldi ordu devlet hast mr falan..dediler samsun tipa gonderelim...samsun tipta ameliyat 16 gun yattim..o gunler cok kotuydu sicak bi yandan bas agrisi bir yandan..asagi katta calisan klima yuzunden oda degistirdim..en ufak bir ses bu kadar mi rahatsiz eder insani...omurgada C7 spinoz proses kiri T3 kompresyon torakal fraktur...c7 kiriginin omurilige baski olusturmamasi tetrapleji olmamami saglamis..sonradan ogreniyoz tabi...T3kismi ise ordan yirtamadik...o gun 2 defa ciddi olum tehlikesi gecirdim.bisikletle tunelde giderken tir sikistirdi..kaldirima ciktim bu seferde yola ucmaktan son anda kurtuldum..cekirge son ziplayisini gerceklestiremedi :((icimde bi huzursuzluk vardi..sanki insanin basina gelecekler onceden haber veriyormuscasina...olacagi varmis...his % 90 seviyesinde iyilesti..sicak hissi halen yok...motorda ayakta durup walkerla evici dolasacak kadar geldi...bunada sukur...Allah hepimizin yardimcisi olsun...

Çok geçmiş olsun.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun.

Eyvallah cümlemizin...inş yakın bir zamanda tedaviyi bulunurda eski günlerimize geri döneriz...

Üst Alt