Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sosyal güvencesi olmadığı için kanser tedavisi olamayan biri ne yapabilir?

DUBIUM

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Beyninde 3.cü seviye tümör (ur) tespit edilen ,sosyal güvencesi olmadığı için çaresiz 30 yasındaki canımızdan kıymetli bir yakınımız için ameliyat masrafını denkleştirmeye çalışıyoruz . Yardım etmek isteyen gönül dostları bana şu numaradan ulaşıp detaylı bilgi alabilir +90 551 205 79 85.
Saygılarımla
tarkan sorgun

Ülkede yaşayan tüm insanlar G S S ye tabidir. ya devlet tarafından saglık priminiz yatırır yada siz kendiniz ödersiniz.

Tarkan, kanser söz konusu olduğunda bildiğim kadarıyla tüm masrafları SGK karşılıyor. Yanılıyor muyum?

gss herşeyi ödüyor..türkiyede sigortası olmayan mı kaldı ya yeşil kart yada gss

DUBIUM;

Ben bu konu hakkında alo 170 i aramıştım. Bu kişi tahminimce 2022 maaşı almaya hak kazanabilir herhangi bir geliri yok ise, ve 2022 den yararlanan engeliler özel tedavi gerektiren halleri olduğunda Valilik sosyal yardımlaşma bünyesinde bir komisyon oluşturmaya yetkiliymiş. Ve bu hastanın özel giderleri bu komisyon tarafından alınan kararlar neticesinde sosyal yardımlaşma vakıfları tarafından karşılanabiliyormuş....

Üst Alt