Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Squid Game / Yabancı Dizi

İzlemeye başlamadım, en kısa sürede başlayacağım:)

Life Bence de izle en kısa zamanda. Geç kalmışsın biraz sanki. :)

Kapitalizmdeki sınıf ayrımını anlatan güzel bir dizi .

Birinci sezonu full izledim ama kapitalizmdeki sınıf çelişkisini en iyi anlatan yapıt bana göre JOKER 2019 isimli filmdi .

siquid game dizisinde akıl oyunları dönüyor ama senaryo bir amerikan korku filminden alıntı .

Çok ünlü bir filmdi ama o kadar düşünmeme rağmen hatırlayamadım filmin ismini .

siquid game dizisinde akıl oyunları dönüyor ama senaryo bir amerikan korku filminden alıntı .

Squid Game pek çok senaryonun temasını andırıyor. En basit olarak Açlık Oyunları, Testere, Running Man gibi filmler sayılabilir. Aranırsa daha çok bulunur. Yani özgün bir fikir değil ama kopyalanmış senaryo demek de pek doğru olmaz.

Squid Game pek çok senaryonun temasını andırıyor. En basit olarak Açlık Oyunları, Testere, Running Man gibi filmler sayılabilir.

Tamam işte ,kastettiğim fim testere'ydi .

Ortada para ya da ödül olmasa da bizde şu an berbat ekonomi politikaları yüzünden siquid game oynuyoruz .

Artık insanlar hayatta kalabilmek için çırpınıyor .

KKELEBEKK Evet biraz geç kaldım en kısa zamanda başlayacağım:)

Başlarken Netflix logosu yoksa, ben de izlemeyi düşünüyorum:)

2 . sezon çekilmeye başlamamışken 3 . sezon için anlaşmalar yapılmış .

1. sezonun heyecanını 2 . sezonda yansıtırlar mı yoksa içimizi bayar mı ? bekleyip göreceğiz .
-sungate dizi sitelerinden rahatça izleyebilirsin .

1. sezonun heyecanını 2 . sezonda yansıtırlar mı yoksa içimizi bayar mı ? bekleyip göreceğiz .

Sanıyorum 2. sezonun teması tamamen farklı olur. Çünkü aynı şey tekrara dönerse sıkıcı hale gelir. Ben yeni sezonda daha çok için arkasındaki tezgahlara odaklanacaklarını düşünüyorum.

@MeTePe sezon sonunda katil uşak çıkmıştı ( seyretmeyenler için sonunu söylemek abes i iştigal olur ) :eek:

Konu da güzeldi , borçlusun ve bir şekilde öleceksin , kurtuluş umudun yok ve sana çıkış yolu gösteriyorlar . Oyna , öldür ve kazan :cool:

Bir film serisi var onu anımsattı bana da , Mad Mikelsan nın oynadığı PUSHER 1-2-3 filmi . 1 . film farklı , 2. film farklı , 3 . film farklı ama kahramanların farklı hikayeleri vardı .

Üst Alt