Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SSK-Bağ-Kur’dan dolayı yeniden müracaat yazısı ne anlama geliyor?

tutku205

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
iyi günler ben 2yıl önce 2022 ye başvuruda bulundum ama bağkurdan dolyı red geldi 3 ay öncede bağkurdan çıkış yapıp bağkurlu olmadıgıma dair yazıyı gönderdim ankaraya ve bugün bi yazı var sayfada yazışma ve evrak işlemleri diyor altındada aynen şöyle yazıyor 08.01.2009 TARİHİNDE SSK-BAĞKUR DAN DOLAYI YENİDEN MÜRACAAT YAZISI YAZILDI.böyle bir yazı var acaba ne anlama geliyor bizden tekrar müracat etmemizimi istiyor yani bize yazılmış bir yazımı tşkler

Tahsis evrak tahsis servisine gönderildi. 18/11/2008 ssk-bağkur dan dolayı yeniden müracaat yazısı yazıldı. 08/01/2009

Yeniden müracaat ettiine dair bi ibare olsa gerek. Yani işlem sürüyor...

Yani bu yazının bizemi yoksa ssk yamı yazılıp yazılmadıgını anlayamıyoruz

Sen zaten gönderdiğine göre, sana yazılacak bir durum kalmamış artık... Bence kendi içlerinde bi bilgi notu o.

Peki bunun hakkında tam bilgiyi hangi numaralardan alabiliriz buarada çok tşk ederim yardımlarınız için

170 numaralı telefondan sormayı deneyebilirsin.

özür dilerim ama ben ankaranın numarasını istemiştim teşekkürler

10'den öğrenmeyi deneyin önce...
Olmazsa, işe yarar mı bilmiyorum ama:

Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü
Emekli Sandığı Yaşlılar Sosyal Güvenlik Dairesi Başkanlığı (Devredilen)
Tel: 0 312 583 93 00
Faks: 0 312 473 23 70

Merhaba Ben 1 Yıl Önce Engelli Maaşı için başvurdum Ssk..gov.tr evrak takib bölümünden işlemimi takip ediyorum EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ DİYE BİR YAZI YAZİYORDU ŞİMDİ İİKİNCİ AÇIKLAMA OLARAK SSK/BAĞKUR KAYDI YAZISI YAZILDI DİYOR Bilgisi Oln Biri Cvp Yazarsa Duacısı olurum Saygılar sunuyorum Bu Açıklamaların anlamı Nedir

sigortan var mı Sinan? Bagkur, ssk?

Mrb Kalem Ssk Kaydım Var 1999 tarihi ilk işe girişim toplam 299 gün pirim ödemişim ssk ya bu problem çıkarırmı Cvp Yazarsan sevinirim.

Şu an sigortalı değilsen isteğe bağlı sigorta primi ödemiyorsan sorun yok demektir. Sigorta kaydınla ilgili sorgulaman yapılmış sigorta kaydı yazısı yazılmış. Evraklarının hangi aşamada oldugunun gostergesi yani. Evraklarının onaylanması tamamlandıktan sonra zaten sorun yoksa maaşın aktif hale gtirilir.
Aylık için başvurduktan sonra hiçbir şekilde sigortalı olmadın di mi?

Hayır Başvuru Yaptıktan Sonra Hiçbir Şekilde ssk lı olarak çalışmadım Zaten Sağlık sorunlarım var bu yüzden çalışma imkanına sahip değilim melek hnm fakat başvuru yapmadan önce çeşitli tarhilerde toplam 299 gün olmak üzere ssk kaydım var.inş sorun çıkmaz cevap verdiğiniz için tşk ederim Allah Razı Olsun

Eski tarihli sigorta kaydınızın iç bir zararı olmaz. 2022 başvurusu yaparken SGK'dan ilişiği yoktur yazısı verdiniz mi? Bu belgeyi vermemişseniz, o eksiklik fark edilip sizden buı belgeyi tamamlamanız istenmiş olabilir. Bu durumda en yakın sigorta müdürlüğüne gidip bu belgeyi almalı ve şu adrese göndermelisiniz:

Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü.
Sosyal Yardımlar Daire Başkanlığı.
Tuna Cad. No: 7 Kızılay / ANKARA

Üst Alt