Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli iş görememezlik maaş kesildi!?

zonguldak67

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar sizlerden bir konu hakkında bilginize ihtiyacımvar ben iş kazasından dolayı sürekli iş göremezlik maaşı alıyordum ama maaşım kesildi yüzde 26 kayıp var 1 mayıs da tekrar saglıkkurulum vardı bana 1 mayıs dan öncede girebilirsin dediler ben de 26 nisan 2018 de saglık kuruluna girdim sonuç ne bilmiyorun biz sgk ya sonucu bildiririz dediler cevabınız için şimdiden teşekürler arkadaşlar saygılarımla.

şimdi dosyan saglık kuruluna gitti ve senin oranın belirlenecek ve gelince birikmiş maaş alacaksın bekleyeceksin

Kontrol muayeneli olarakmi bağlandı sürekli iş gorememezliginiz ?

heyet saglık kuruluna girdim bakırköy osmaniyede 2 sene önce sonra sürekli iş göremez aylıgı baglandı %26 0ranından ve 2018 nisan dada zonguldak bülennt ecevit araştırma hastanesinde saglık kuruluna girdim 3 ay oldu maa hala baglanmadı cevabınız için şimdiden teşekürler saygılarımla

Üst Alt