Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli iş göremezlik maaşı müracaatım ne zaman neticelenir?

frkncck

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Sürekli isgoremez maaşına müracaat ettim dosya ankara Kocatepe de yeni müracaat eden arkadaşlar varmı bilgi paylasabilirler mi hangi asamadalar.

29.11.2017 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2 30.11.2017 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE
3 06.12.2017 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
4 06.12.2017 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1

evrak takipte bu şekilde gözüküyor bundan sonraki süreç nasıl gelişir oran ne zaman belli olur.

tahminen 7-8 gün içinde belli olur, bu hafta 20-25 kasımda kendilerine gelenleri inceliyorlar.

mehmetcanyılmaz

Mufettisle görüştün mü senin evrak takibini buraya atabilirmisin büro işlemlerinden ne zaman çıktı ne aşamada
feriz
Sen bir yerlerimi aradin da öğrendin 20 25 Kasım gelenleri incelediklerini

frkncck

Müfettişe hemen gönderildi dosya, müfettiş raporu yaklaşık 6 ayda yazdı ve gönderdi. Müfettiş iki tarafında ifadelerini aldı vs. Şu an sgk ya geri döndü 2 aydır da orada bekliyor gittim geldim ancak bekletiyorlar.. Maalesef uzun iş

Inşallah en kısa zamanda sonuçlanır
Sana göre ben daha yolun başında sayılırim gelişmeleri burdan yazarsan sevinirim

Biz Ankara'da sadece bu tür iş kazaları dosyalarında avukatlık yapıyoruz, müvekkillerin malûliyet işlemleri için arada Kocatepe Sgm ye gidip geliyoruz, bu bilgiyi oradan edindim.

Çok teşekkürler bilgi için inşallah 10 gün içinde oranim çıkar

Aralık 6 da sağlık kurulu büro işlemlerine giren evraklarim daha çıkmadı Bu kadar uzunmu sürer oran belli olmasi yoksa başka biseymi var bilgisi olan varmi

Bugün ankara kocatepe sağlık kurulunu aradım 2 güne kadar çıkar oranın dedi.

Aramak isteyen arkadaşlar varsa
Telefonu 0312 417 18 18 sagolsunlar ilgileniyorlar.

Arkadaslar ankara Kocatepe sağlık kurulundan raporum çıkmış öğrendiğim kadariyla kontrol muayenesi yazmış ama oranı söylemiyor ogrenebilecegim başka numara varmı

Öğrenen arkadaşlar varmı yardimci olabilecek

Üst Alt