Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli iş göremezlik maaşı ve adli tıp kurumu sevki..?

umutsuz13

Üye
Konular
34
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar Öncelikle Hepimize ALLAH Şifa Versin

1) Almış oldugum sürekli iş göremezlik maaşı için kontrol tarihi verilmiş bu kontrol tarihinde tekrar heyetemi gircem yoksa sadece bi kontrol mü acaba bilgisi olan var mı ?

2) Ben 3 yıl önce iş kazası gecirdim gecen davamızda mahkeme beni istanbul adli tıp kurumuna sevk etti adli tıp tan rapor alıcam bu rapor ne kadar sürede sonuclanıp döner bu arada daha gitmedim gün belirlenmedi bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Adli tıp'tan rapor iki ay gibi bir zamanda dönüyor. Yazın gitmiştim.

senle aynı durumdayım kardeş senle mutlaka görüşmek isterim telde 05306959919 zonguldak ereğliden yücel karaduman

Kardeşim benle aynı durumdasında bende bilmediğim için buraya yazdım

Heyete gireceksiniz.

Adli tıp 2-3 ayda ancak sonuçlanır.

Tazminat

Arkadaşlar bundan 3 yıl önce iş kazası geçirdim t12 tam yaralanma sonucu belden aşağı felç oldum iş yerimle davalık olduk kusur oranı yüzde 80 işyeri yüzde 20 bende cıktı bu karara göre almam gereken tazminat miktarı ne kadar olur daha önce davası sonuçlanmış emsal kararlar v.s bilgisi olan ark.lar cvb verirseniz sevinirim.

Yaşınız, mesleğiniz, almış olduğunuz maaş vs. hepsi etkilidir. Bilir kişi bunları göz önüne alarak bir değerlendirme yapar ve mahkeme de ona yakın bir karar verir.

İsterseniz bu bilgileri yazın, fikri olan arkadaşlar varsa onlar da görüşlerini paylaşır

Üst Alt