Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli is görmezlik maaşı ne zaman başlar, ne kadar olur?

ebus.347

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
Mrb arkadaşlar hepinize geçmiş olsun ben 3 ay önce bi iş kazası geçirdim ve sürekli is görmezlik maaşı için başvurdum SGK daki bayan komisyonun toplandığıni ve heyete girecegimi söyledi 1 ay önce istanbul Osmaniye hastanesinde heyete girdim peki bu süreç ne kadar süre devam eder saglik kurulunun verdigi rapordan sonra ne zaman maaş bağlanır ?

dosya emeklilik servisine gittikten 8 9 ay sonra maaş bağlandı geriye dönük ödeme yapıyorlar toplu bir para geçiyor eline

sürekli is görmezlik maaşım ne durumda

Ben bundan 1.5 ay önce Osmaniye de sürekli is görmezlik maaşı için heyete girdim doktorların orda verdikleri yüzdelik %54 diyordu peki maaş ne zaman çıkıyor ve Ankara da yuzdeligim düşer mi?

sürekli iş göremezlik geliri 10 ayda bağlanıyor. Ankara rapor oranını düşürebilir aynen onaylayabilir de . Brüt maaşın ne kadar yatıyordu kaç yılında kaza geçirdin ? senin kusur oranın var mıydı ? bu bilgiler olmadan net maaş belli olmaz.

%48 rapor vermişler 3 aylık prim kazanç 2016 temmuz da kaza oldi 980.7 temmuz ayı kazadan önceki ayları baza alırsak haziran 2117 tl mayis 1980 tl nisan 1917 tl kusur buna göre ne olur yas 22 1 ay istirahati kaldim

Üst Alt