Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli ruh halim değişiyor. Mutlu muyum, mutsuz mu bilemiyorum?

ncekin

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Sürekli ruh halim değişiyor.
Mesela çok mutluyken yada hiçbir şey yok iken bir anda ağlıyorum.
Sonra yeniden başlıyor bir normale dönüyorum bir ağlıyorum.
Sanki böyle anneme babama bir şey olmuş gibi, çok büyük bir problemim var gibi.
Bir anda değişiyor ruh halim.
Mutsuz muyum değil miyim bilmiyorum.

Neden olabilir ?

Psikiyatriste görünün derim bipolar duygu durum bozukluğunuz olabilir.

bende çok yaşadım yıllar tedavi görüyorum ilaçların iyi geldiğini söyleyebilirim tamamen iyileştirmede o duygulardan kurtuluyor

Aynı sorun bende de var ama üzerinde çok durmamak lazım :)
Hayat şartları insan bazen ağlarken bazende kahkalara boğulabiliyor..
Göz açıp kapayana kadar neler oluyor :)

ncekin;

bak arkadaşım iyi dinle bu tür sorulara internet ortamında verilen her cevap baştan sona düzmece ve uydurma cevaplar. onun için net cevapları internet denilen bu devasa çöplükte bulamazsın. okuduğun her makale kafa karıştırır birbiriyle çelişir. ismi lazım değil birkaç sitede bu tür makaleler parayla yazılır satılır. hertürlü makale yazarlar. o yazanların hangibiri doktor. cevap hiç biri...

bak bu sitede çöp olma yolunda yok birbirine teşhis koymalar ilaç isimleri tavsiyesi filan bunlar harbiden boş şeyler.

git bir doktora tıp fakülteleri olabilir mesela.. sağlığın için 1000 defa gitmen gerekiyorsa gene git ne olursan ol git bir doktora konuş yanında bir yakının annen ablan biri olsun beraber gidin.. sana bir tedavi başlasınlar. bu sitede millet doktorluğa çok özeniyor yarım doktor candan eder. kulak asma sen onlara..

bipolarmış... peeeehhhhh

Kesin bipolarsın demedim olabilirsin dedim.Tabiki doktor değilim buradaki kimse de değil ama burada herkes öngörülerini söylemekte özgürdür ki nitekim bu da çok normaldir.Ben uzun yıllardır ruhsal hastalıklar yaşayan birisi olarak öngörüde bulundum.Olay bundan ibaret.Hastalıklar hakkında bilgim var ki konuşuyorum.Ayrıca orada kocaman kocaman yazmışım psikiyatriste görünün diye. :)

Üst Alt