Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tahsis numarası verilmiş bir kişi ne zaman sağlık hizmetinden yararlanabilir?

jon83

Üye
Konular
43
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar arkadaşımın emeklilik dilekcesini 15 martta sgk teslim etmiştim kontrol ettigimde tahsis numarası verilmiş 01.04.2010 emekli maaşı baglandıgı gözükmektedir bizim ögrenmek istedigimiz ise kendinisi üns okuyan oglu ve hanımı bügün için artık saglıktan faydanalabilirmi ben yarın sgk saglıgın açılması için dilekce vericem oglunun hamının ve kendisinin kimlik fotokobilerini vermemem gerek varmı yoksa sadece sgk verilen formu dordurman yeterlimi saglıktan faydalanamak için sgk gönderecegi yazımı beklenmelimi çok acil cevap bekliyoruz 01.04.2010 emekli aylıgı baglandıgı yazıyor tahsis numarası verilmiş yanlız sgk daha adrese yazı göndermedi bu yazıyı beklememize gerek varmı oglu üns okuyor 22 yaşında onunda saglıktan faydalanma hakkını oldugunu duydum oglunun hamının kendisinin kimlik fotokobilerine gerek varmı yoksa sadece sgk verecegi evraga saglıktan faydalanmak isteyenlerin tc yazsam yeterlimi çok acil cevap lazım saygılar jon83

Benimde tahsis numaram adresime gelmedi,internetten tahsis numaramı aldım,ssk ya gittim verdikleri formu doldurdum hepsi bukadar dediler başka bi hiç bir şey istemediler,işin tamam dediler, benim emeklililkde 01-04.2010 dan sizinkiyle aynı,jon 83 hayırlı olsun.

sgk nın sitesinde müstahaklık sorgusu var arkadaşım oraya gir tc ni muayene olup olamayacağını görürsün

jon83

saim turhan emekliligin hayırlı olsun sen o formu doldugunda eşin ve cocuklarınıda doldurdunmu cocugun eşin kimlik fotokobisi istendimi yoksa sadece tc numaraları yeterli oldumu femmy müstahak sorgulamaya baktım müstahak degildir yazıyor ama 01.04.2010da maaş baglandıgı yazıyor tahsis numarası verilmiş durumda pazartesi günü sgk gidicem giderken eksik birşey götürmüyelim diye sormak istedim

tc kimliğinle git yeter ailen içinde aile toplum kağıdı alırsan iyi olur

çocukların ve eşin ve senin tc numarası ad soyad yani verdikleri formu dolduruyorsun hepsi okadar, kimlik fotokopisi vs istemediler.

jon83

sgk gerekli formu doldurdum verdim arkadaşın ve eşinin saglık durumunu aktif yaptılar yani açıldı üniversite okuyan oglunu açmadılar okudugu üns denklik belgesi istediler herkeze teşekürler jon83

Üst Alt