Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tamamlayıcı sağlık sigortası?

turan yılmaz

Aktif Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
SAYIN DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ VE ARKADAŞLAR son zamanlarda özel hastanelere aldıkları farkların çoğalması ve farkların yüzde 200 alınması için yasal düzenleme ve TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ben bu konuyu siyaset için değil şu konunun üzerine dikkat çekmek açtım şu anda bile normal sağlık sigortası yapılmazken daha ben geçenlerde sigortacı arkadaşım önermesiyle başvuralım dedim ve kendisi araştırarak bi sigortaya tamamlayıcı sağlık sigorta için başvurdu ama kabul edilmedi cevap şu mevcut rahatsızlıkları komple kapsam dışı örnek tekerlekli sandalyedeki kardeşimiz onada yapmayacaklar bununla ilgili devletin iktidarın düşündüğü bir şey varmı bilmiyorum şu an bile yaptıramıyoruz bu bizim hakkımız yokmu tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmaya saygı sevgiler

Merhabalar evet önemli bi konu bende tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmayı düşünüyorum fakat hangisi iyi hangisi kötü onu araştırmaktayım ama onlarca sigorta şirketi var ...
Önerisi olan arkadaşlar varsa buradan yazabilirler mi...?

Üst Alt