Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü personel alımı sınavına giren var mı?

gönülyarası

Aktif Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
3
Tapu kadastro genel müdürlüğünün açmış olduğu sınava giren arkadaşlar var mı ? Yada benim gibi sınav giriş kağıdı sınavdan sonra gelen arkadaşlar var mı? Sınav giriş belgem sınavdan sonra geldi vede iadeli taahütlü gönderecez denildi adi postayla geldi. Yetmezmiş gibi personel daire başkanına gitdim ben mi takip edecem senin sınavını netden niye takip etmedin diye laf işitdim. Üstüne üstlük git nereye şikayet edersen et KOÇUM diye hitapda bulundu :mad:

Makamında olduğum için sesimi çıkartmadım, fakat eve gelince Başbakanlığın BİMER servisine meil yazdım durumu anlatdım kendilerine netden takip etdim bugün Devlet bakanı Nimet Çubukcu tarafından değerlendirilmiş onlarda özürlüler dairesi başkanlığana sormuşlar bakalım ne cevap verecekler.
Ayrıca Cumhurbaşkanlığına,Başbakanlığa,Tapu ve kadastro genel müdürlüğüne yazılı dilekçede başvuru yaptım ne cevap verecekler merak ediyorum. Benim gibi aynı durumda olan var mı acaba yoksa ben numunelikmiyim ?

evet bende aynı şekilde sınav 20 sinde diyor ama daha bugün geldi sınav kagıdı bende postayamı bakmadık falan dedim ama demekki seninde öyle odluguna göre bir sorun oldugu ortada nerelere şikayet edilmesi gerekiyorsa edelim.

Arkadaşım ben personel daire başkanlığına gitdim başkan denen adamla kendim görüştüm adam beni suçluyor niye netden takip etmedin senin sınavını benmi takip edecem diye işin içinde bişiyler var. şu linke şikayetini yaz gönder sınavdan sonra geçti elime sınav giriş belgem diye BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK

ayrıca dilekçe yaz Başbakanlığa,Cumhurbaşkanlığına,tapu kadastro genel müdürlüğüne sonuç alırız gibi belkide yada sınav iptal olabilir.Yada bide siz gidip görüşün personel daire başkanıyla.

Arkadaşlar Başbakanlığa yazmış olduğum meilden cevap aldım aynen aktarıyorum eğer başka arkadaşlarda varsa benim gibi sınava giremeyen sizlerde başvuruda bulunun hakkımızı arayalım.

22,12,2008 tarih ve ...... sayılı BİMER Başvrunuz Başkanlığımızca incelenmiştir. BİMER'e göndermiş olduğunuz dilekçe gibi başvuru yaptığınız Kuruma ve Savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Özürlüler İdaresi Başkanlığı olarak özürlülerin hakkaybının giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılacaktır.

Bilgilerinize rica ederim.​

ben oraya başvurdum daha birşey gelmedi. savcılıga falan gitmek ilginç o zamana kadar sınava giren varsa kazanıp başlarsa vs sonra onalrın hakkımı yanacak. çok karmaşık olacaga benziyor

Meil yazdığın sayfanın sol üst köşesinde sonuç tarafıma bildirilsin kutucuğu vardı onu işaretledinizmi meil yazarken ?
Meil gitdikten sonra sayfanın altında başvuru yaptığın tarih vede sayı numarasını sana bildiriyorlar eğer onu aldıysan netden şu linkden takip edebilirsin ne durumda yazdığın meil:

BİMER - Başvuru Sorgulama

Başvuru Hareket(ler)i Başvuru TürüGönderen KurumGönderme TarihiAlan Kurum Dilekçe HakkıBİMER27.12.2008BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI Dilekçe HakkıBAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI29.12.2008TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Evet arkadaşlar, böylesi saygızılıklarda bir görgü tanığı ile birlikte hem ilgili bakanlığa hem de savcılığa gereğinin yapılması için başvuru yapılmalı.

ayıp ama diilmi insanları gelecekleriyle oynanıyor inşallah bunları yapan ların yaanına kar kalmaz ve birsonuç alınır

İlgi: a) 27.12.2008 tarihli e-mail bilgi edinme başvurunuz,
b) 29.12.2008 tarih ve 622.02/5262 sayılı yazımız,
c) 06.01.2009 tarihli yazı.

İlgi (a) başvuru, ilgi (b) yazımız ile Personel Dairesi Başkanlığına gönderilerek , gereğinin yapılarak, Birimimize bilgi verilmesi istenmiş ve alınan ilgi (c) yazı ile verilen cevapta;

“İlgi e-mail dilekçeniz incelenmiş sınav giriş belgeniz 02.12.2008 tarih ve 1479 sayı ile adresinize postalanmıştır. Ayrıca, Özürlü Personel Alımı Sınavına girecek adaylar için Kurumumuz ile Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün Web sayfasında adayların sınava girecekleri yerler 28.11.2008 tarihinde ilan edilmiştir. Bu ilanda sınavın Ankara İlinde 20.12.2008 tarihinde yapılacağı duyurulmuş ve Özürlü Personel Giriş Sınavı fotoğraflı Aday Tanıtım Belgesi eline ulaşmayan adaylar 18-19 Aralık 2008 tarihleri arasında 1 adet vesikalık fotoğraf ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Atama Şubesi Müdürlüğü’ne (Dikmen Cad. No:14 Bakanlıklar/Ankara) müracaat etmeleri halinde kendilerine yeniden Özürlü Personel Giriş Sınavı Fotoğraflı Aday Tanıtım Belgesi düzenlenip verileceği ilan edilmiştir.

Bu karara karşı yargı yoluna gidilebileceği gibi, tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde Bilgi Edinme Değerlendirme Kuruluna itiraz edilebilir...”

Denilmektedir.

Bilgilerinizi rica ederim.

Dursun BUDAK
Sosyal İşler Şube Müdürü
bunu gödnermişelr mail 12. ayın 2 sinde gönerieln postanın bana ulaşması 25 ini bulabilirmi yoksa postadamı unuttuk ondua bilmiyorum ama sonuç oalrak gödnerdikelri mail bu bana

Evet banada netde yayınlandı diye gerekçe gösterdi Tapu ve Kadastro personel daire başkanı ama ben derdimi anlatmaya gitdiğimde makamında bana nereye istersen şikayet et KOÇUM diye hitap etmesi hiçte hoş değil.

Bana başbakanlıkdan postayla cevap geldi Bayındırlık ve İskan Bakanlığına bildirildi diye.Ayrıca Özürlüler İdaresi Başkanlığıyla görüştüm yargıya suç duyurusuna kadar gidilecek bu konu.

Neden başvuru yaparken İadeli taaütlü postalanacak denildi netden takip edin denilmedi vede neden İadeli taaütlü gönderilmedide adi posta ile gönderildi?

Vuracaksa her iki tarafada vursun haksızlık neden tek taraflı vuruyor ?
Herkes kendi hakkını arasın madem öyle.Eğerki sınav iptal olursa sizde kendi hakkınızı arayın.Herkes kendi derdiyle uğraşsın kendi hakkını arasın.
Benim gibi daha kimler girememiş durumdalar sınava tek suçları susmaları sessiz kalmaları.Savcılığa suç duyurusuna kadar başvuracam,madem öyle netden takip edin eve iadeli taatlü postalayacaz demeselerdi.Kazanırda sınav iptal olursa eğer sende kendi hakkını ararsın (asi)

arkadaşlar bnm geldi ama gelmese 19 unda ankaraya gidicektim,sabah akşam takip ettin ney ne zaman die,onların suçu büyük ama bizde takip etmemiz gerekir...gerçekten üzüldüm emeğinize yazık olmaz inşallah...

Üst Alt