Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Tartışma] Pozitif Engelsizler kim?

zafer yürek

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Selam Ben Zafer. Pozitif engelsizler diye bir grup adı duydum bu grup eski pozitif engelliler grubuna rakip olarak mı çıktı? İnşallah pozitif engelliler gibi olmazlar. O grubun başında yani işlerini yürüten Şerafettin mi yoksa Seyfi mi tam olarak ismini hatırlamıyorum biri biletleri satmış. bir iki arkadaşım konuşuyorlardı oyunlarına bilet almışlar ama oyun filan olmamış.hem de istanbulda bir oyunmuş bu. verdikleri paralara acımıyorlar ama aldatılmak zorlarına gitmiş. bir engelli olarak onlar anlatırken ben utandım. Bu yaptıklarını şiddetle kınıyorum. Ayrıca böyle insanlar bizleri topluma yalnış tanıtıyorlar. Çok utanç verici. Zaten toptumda bize karşı bakış belli bunun üstüne böyle sahtekarlıklar hiç güzel olmuyor. Umarım Pozitif Engelsizler Grubu dürüst ve düzgün işler yapar da bizleri mahçup etmezler.
Saygılarımla...

Böyle afaki bir üslupla yazarsanız, mesajınız sadece dedikodu mahiyetinde kalır! Lütfen ya daha açık şekilde bidiklerinizi kanıtlarıyla birlikte yazın, ya da bu mesajı sileceğim.
Siteye yeni üye olup ilk mesajınızda birilerini karaladığınızda, yeterli ve ikna edici argümanlarınız da yoksa, tavrınız iyi niyetle bağdaşmaz.

Teşekkürler oturan boğa;

Sözüm meclisten dışarı birileri küçücük beyinleri ile bizleri sınıflandıracaksa asla müsade edilmemeli. Bizden birileri cıkar bizleri sınıflandırırsa diğerleri ne düşünür.Bu gibi polemiklere asla müsade edilmemeli.

hepinize saygılar;

Bu mesaj acaba diyorum Pozitif Engelsizlerin Reklamını yapmak için mi yazıldı. E öyle ya bizim ülkemizde adettir biri reklam yaparken diğerine çamur atar. Eğer böyle ise ispatlamanız gerekir arkadaşım. Ortaya böyle bir iddia atıyorsanız ispatlayın ki bizde kim haklı kim haksız bilelim. Yoksa böyle çamur atmak çok kolay.

bülent abi arkadaş bişeyler biliyor galiba haklısın ama bırak açıklasın

Selam Ben Zafer. Pozitif engelsizler diye bir grup adı duydum bu grup eski pozitif engelliler grubuna rakip olarak mı çıktı? İnşallah pozitif engelliler gibi olmazlar. O grubun başında yani işlerini yürüten Şerafettin mi yoksa Seyfi mi tam olarak ismini hatırlamıyorum biri biletleri satmış.
arkadaşım kullaktan duyma olayları buraya yansıtma.benim bildiğim pozitif engelliler asla öyle bir şey yapmaz...hele Seyfi arkadaşımız bu tür şeylere tenezzül bile etmez...
Böyle afaki bir üslupla yazarsanız, mesajınız sadece dedikodu mahiyetinde kalır! Lütfen ya daha açık şekilde bidiklerinizi kanıtlarıyla birlikte yazın, ya da bu mesajı sileceğim.
Siteye yeni üye olup ilk mesajınızda birilerini karaladığınızda, yeterli ve ikna edici argümanlarınız da yoksa, tavrınız iyi niyetle bağdaşmaz.

Oturanboğa eline sağlık... katılıyorum fikirlerine..Kesinlikle asılsız olan bu mesajın silinmesini istiyorum.

Oya Tekin' Alıntı:
Bu mesaj acaba diyorum Pozitif Engelsizlerin Reklamını yapmak için mi yazıldı. E öyle ya bizim ülkemizde adettir biri reklam yaparken diğerine çamur atar. Eğer böyle ise ispatlamanız gerekir arkadaşım. Ortaya böyle bir iddia atıyorsanız ispatlayın ki bizde kim haklı kim haksız bilelim. Yoksa böyle çamur atmak çok kolay.

Sevgili oyacığım Bu reklam meselesi gerçekten senin fikrinmiydi yoksa bu yazıyı yazarken bilincin yerinde değilmiydi?

Çünkü; hedef kitlemiz burası değil ki burda reklam yapılsın.
Buraya üyeliğimizin tek gayesi boş vakitlerimizde bizim gibilerle sohbet etmek. Düşünce alışverişinde bulunmak. Haa...! bir de çok eleştirmen ve haddinden fazla bir şeyi bilmeden itiraz eden karşı çıkan insanların varlığı(!). Belki bizim buraya üyeliğimizi devam ettirmemizi sağlıyor

Bu Mesaja bizim vereceğimiz cevabı Oturanboğa vermiş . Kendisine Teşekkür ediyorum .

Oya Tekin' Alıntı:

Işık demiş ki;

Sevgili oyacığım Bu reklam meselesi gerçekten senin fikrinmiydi yoksa bu yazıyı yazarken bilincin yerinde değilmiydi?

Seyfettin sanırım yazdığımı tam anlayamamışsın. Ki öylede görülmekte ben reklam derken eğer farkında isen bu iddayı ortaya atan arkadaş bir başka grupla sizin grubun karşılaştırmasını yapmış. Benim vurguladığımda acaba o grubun reklamı için mi bu mesajı yazdığı idi. Yani yeni bir grubun tanıtımını yapmakmıydı acaba bu eleştiri ben bu sorunun cevabını merak ediyorum. Ve bunu sordum yukarıda da tekrar okursan neyi kasttetiğimi anlarsın. Kaldı ki o mesajımda da üzerine basa basa söylediğim Pozitif engelsizler siz benim bildiğim Pozitif engelsizler grubu değilsiniz yoksa ben mi yanılıyorum ismininiz de. Bilinç meselesine gelince ne yazdığımı ve ne anlatmak istediğimi ben gayet iyi biliyorum. Ama sen ne okuduğunu ve ne anlatılmak istendiğini tam bilmiyorsun. Bu yazdıkların onu gösteriyor şimdi bana bir özür borçlusun okuduğunu anla ve cevap verirken de ne yazacağını bilerek yaz lütfen. Hata bende ki bu konuda size yapılan eleştiriyi haksız buldum ve bunun yanlışlığını vurgulamak için mesaj yazdım. Keşke yazmasaydım.

Oya Tekin' Alıntı:
Seyfettin sanırım yazdığımı tam anlayamamışsın. Ki öylede görülmekte ben reklam derken eğer farkında isen bu iddayı ortaya atan arkadaş bir başka grupla sizin grubun karşılaştırmasını yapmış. Benim vurguladığımda acaba o grubun reklamı için mi bu mesajı yazdığı idi. Yani yeni bir grubun tanıtımını yapmakmıydı acaba bu eleştiri ben bu sorunun cevabını merak ediyorum. Ve bunu sordum yukarıda da tekrar okursan neyi kasttetiğimi anlarsın. Kaldı ki o mesajımda da üzerine basa basa söylediğim Pozitif engelsizler siz benim bildiğim Pozitif engelsizler grubu değilsiniz yoksa ben mi yanılıyorum ismininiz de. Bilinç meselesine gelince ne yazdığımı ve ne anlatmak istediğimi ben gayet iyi biliyorum. Ama sen ne okuduğunu ve ne anlatılmak istendiğini tam bilmiyorsun. Bu yazdıkların onu gösteriyor şimdi bana bir özür borçlusun okuduğunu anla ve cevap verirken de ne yazacağını bilerek yaz lütfen. Hata bende ki bu konuda size yapılan eleştiriyi haksız buldum ve bunun yanlışlığını vurgulamak için mesaj yazdım. Keşke yazmasaydım.

:wink:

Evet oyaa
Senin yazını yanlış anlamışım. Afedersin.
Zaten o yüzden şaşırdım. Benim tanıdığım oya böyle birşey yazmaz diye düşündüm. Yanılmamışım.

Özürüm kabul edildi mi?
:wink:

seyfettin bey siz neden bazı konularda özellikle konu tiyatro olunca ve sahtekarlık olunca siz üstünüze alıyorsunuz formda inceliyorum bazen iş bu konuya gelince hemen üzerinize alıyorsunuz sizinle ilgili bir olay mı var veya oyun oynamadan çıktığınız bir il mi oldu :?:

zafer yürek' Alıntı:
Selam Ben Zafer. Pozitif engelsizler diye bir grup adı duydum bu grup eski pozitif engelliler grubuna rakip olarak mı çıktı? İnşallah pozitif engelliler gibi olmazlar. O grubun başında yani işlerini yürüten Şerafettin mi yoksa Seyfi mi tam olarak ismini hatırlamıyorum biri biletleri satmış. bir iki arkadaşım konuşuyorlardı oyunlarına bilet almışlar ama oyun filan olmamış.hem de istanbulda bir oyunmuş bu. verdikleri paralara acımıyorlar ama aldatılmak zorlarına gitmiş. bir engelli olarak onlar anlatırken ben utandım. Bu yaptıklarını şiddetle kınıyorum. Ayrıca böyle insanlar bizleri topluma yalnış tanıtıyorlar. Çok utanç verici. Zaten toptumda bize karşı bakış belli bunun üstüne böyle sahtekarlıklar hiç güzel olmuyor. Umarım Pozitif Engelsizler Grubu dürüst ve düzgün işler yapar da bizleri mahçup etmezler.
Saygılarımla...

arkadaş sana tamamıyla katılıyom :)

pozitif engelliler derneği

poed gazetesinin genel koordinatörü ismail bey'le görüştüm şuan gazetelerini 15 günde bir çıkarıyorlar www.poed.org sitesinde de görebiliriz org uzantılı web sitesi herkese verilmez mutlaka dernek vs olması gerekir. Böyle birşey olcagına inanmıyorum lütfen birbirimize destek olalım dedikodu bizim işimiz olmasın

Üst Alt