Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Telefon ve İnternet borcumdan dolayı hacizliyim. Sakatlık maaşım kesilir mi?

engel_21

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
ben türktelekom tarafında internet ve telefon hacizliyim aylık maaşmı iptal olma durumu varmı bilen varsa lütfen yardım ederseniz sevinirim;?

Kardeş emekli misin? çalışan mısın? ayrıca aylık maaşın iptal olmaz.

hayır 3 aylık sakatlık maaşı yeni alacam ben diyorum ki türktelekom tarafında internet ve telefon hacizliyim maaş iptal olma durumu olamzmı? bilgilindesen memnun olurum kardeş

ayrıca eve bir mektup geldi içinde maaşı alma kağıdı çinde parayı alabilirmiyim

evet konuyu şimdi tam olarak anladım. kesinlikle üç aylık maaşın iptal olmaz. bu konuda hiç endişe etme. bildiğim kadarıyla engelli vatandaşların almış olduğu aylıklara haciz de konulamıyor. çünkü bu almış olduğunuz maaş muhtaçlık maaşıdır. tabi ki maaşını alabilirsin. zamanın müsaitse hemen git paranı çek.

işte bu yüzden herzaman faturalarımı zamanında öderim en korktuğum şey haciz gelmesi Allaha şükür bu durumla arşılaşmadım Allah sana kolaylık versin kardeşim ödersin bir şekilde en azından buda sana ders olmuş olur...

ama burada anlamadığım birşey var ben 2022 yasası için müracat ettiğimde beni 2. icra ve 3. icra dairesine yolladılar oralardan icralık davası yoktur diye kaşe vurdular peki icralık bi davam olsaydı özürlü maaşım bağlanmazmıydı

icralık bi davan olup olmadığına bakmıyorlarki herhangi bi sistemden gelişi güzel mühür imza başka hiç bişey yok...

ayrıca merakımdan maruz görün maaş toplu bi para veriyor iyi kötü bana 1167 lira vermişlerdi bi evin telefon ve internet borcu en çok ne kadar olabilirki belki başka bişey vardır ama çektiğin toplu parayla borcu öde gitsin.... benmi biraz pinpirikliyim nedir bilemiyroum ama misalen haziranda maaşımı çektiğimde direkt telefon ve interneti kestirdim maaştan ödedim yani... maaş faturalara anca yetiyor zaten... saygılar...

anladım dün eve maaş tablosu denen bir kağıt geldi ziratbankasına gitim bana dediler bilgisayara girmemiş ayın 1 gel ama hala 2022 durum aynı acab ne yapmam gerek bilgi versiniz memnun olurum karedeş

banka müdürlüğüne gitim dediler yok acaba ne yapmam gerek ?

Üst Alt