Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tiroid, OKB ve obezite için hangi oranda rapor verilir?

enessahan12

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
İyi günler, benim troid, obsesif kompulsif bozukluğu ( okb) ve obezite sorunum var kilom 127 acaba engelli raporu alabilir miyim diyelim alsam yüzde kaç oranında alabilirim acaba bilgisi olan ablalarım abilerim kardeşlerim lütfen cevap verebilirseniz çok sevinirim Çünkü bu durumdan dolayı işe gidemiyorum çalışamıyorum maalesef...Lütfen yardımcı olun bana saygılarımla.

merhaba yas kac troıd den % 10 verıyorlar rapor alıp emeklılık ıle mı kullanacaksın eger emeklılık te kullanacaksan prım ve gun sayın tutuyor mu baktın mı okb ıcın ıse % 25 gıbı bılıyorum ama obezıte konusunda hıc bır fıkrım yok

emeklilik için deği engelli maaşı için veya ekpss için denyeceğim.peki verdiğiniz bilgiler kesin mi hocam ? .

Obezite için VKI(Vucut kitle endeksi) 40 ve üzeriyse %20, VKI 50'nin üzeriyse %30 engel oranı alırsın.

OKB
tedavi ile işlevselliği tam düzelen %0
tedavi ile işlevselliği kısmen düzelen %40
tedavi ile işlevselliği düzelmeyen %60

Tiroit içinde en az %10

OKB, tiroid ve guatr ile engelli raporu alabilir miyim?

İyi günler ben okb hastasıyım tam 4 yıldır aynı zaman da triodi bezlerimde sorun var guater rahatsızlıgıım var ben engelli maaşı alabilir miyim engelli raporu alabilir miyim alsam sorun olur mu ekpssden devlet memuru olabilir miyim ? saygılarımla

Annem 107 kilo 20 verdi endokrin kalıcı troitede 10verdi

Lütfen yardımcı olabilir misiniz durumumu anlatacağım okuyun .

Bende okb rahatsızlıgı var 2015 den beri tedavi görüyorum ilaç kullanıyorum aynıo zamanda uyku apnesi ve trioit var acabaa engelli raporu alabilir miyim alırsam yüzdeleri kaç olur ve engelli maaşı alabili miyim ? bu arada kilo veremiyorum kilom 127

Üst Alt