Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tokat'da açılacak ÖMSS kursu için yeterli sayıda başvuru gerekiyor

Cimcimee

Üye
Konular
108
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar kursun açılması için halk eğitime başvuru yapmamış , yeterli kişi yok deniliyor ve kimsedende ses çıkmıyormuş ! Kurs un açılmasını istemiyorsunuz sanırım ama ben istiyorum .. Tokat ' ta olupta kursa gitmek isteyenler başlık altında toplanıp dilekçeleri beraber verirsek mutlu olucam .. Eğer başvuru yaparsak açmayı düşünüyorlar .. Tokat ' ta ki arkadaşların bilgisine ..

Hemşom ben gelirdim ama sınava girecek yaşı çoktan geçtim:):):)

Olsun hemşo gene gel nolcak fazla bilgi göz çıkarmaz[FONT=tahoma] :D[/FONT]

evet bende vrım ben adam bulurum dernekte bir boy gösterem

Haklısın hemen gelem hemşom:):)

Yörükoğlu bence sen boy gösterme dernektekiler korkudan kaçar:):)

cok basıt oyle bı kurs acılmasını ıstenıyosa ordakı derneklerden yardım alacaksınız ve katılımı yukselteceksınız

Dernektekilerinde haberi varmış zaten ama herkese ulaşmak maksat işte ..

tek ceranız o derneklerıdekı uyelerı bır bır aramanız yada reklam verın :) ben orda olsaydım bak nasıl toplardım tokat bana yabancı degıl

Kursu açıyoruz arkadaşlar her ne kadar kimseden ses çıkmasada başvurmak isteyen bana ulaşsın ..

valla mersin çok iyi bu konuda gündüz 3 grup pazartesinden itibarende 2 akşam grubu olmak üzere kurs devam edicek bundan sonrası hayırlısı olsun....

Cimcimeeee yarın kapalıdır büyük ihtimalle ama istersen yarın buluşabiliriz yada pazartesi başvuru yaparım Halk eğitime..

Kursu açıyoruz arkadaşlar her ne kadar kimseden ses çıkmasada başvurmak isteyen bana ulaşsın ..

Merve Hayırlı Olsun.. Bende Sakarya'da Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün ÖMSS Kursunu Açması için cok çaba gösterdim. Çabalarım sonuc verdi ve 16 Ocak 2012 den itibaren SAKARYA'DA ÖMSS Kursu Başvuruları, Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne yapılmaya başlandı... 8 ŞUBAT 2012 ÇARŞAMBA Günü de nasipse Sakarya'da ÖMSS Kursu Başlıyor.. Başvuru Sayısı İnternet Üzerinden kayıtla 11, Şahsen giderekte 20 Lere ulaşmış vaziyette..sanırım 2 sinif bile olabilir.. Ben Valiliğe, Kaymakamlıklara, İŞKUR UN Panosuna, Belediyeler vs , Özürlü Derneklerine, Mail ve Broşürlerle Tanıtım yaptım ve Sonucunu aldım.. Sakarya Valiliği benim attiğim Duyuru Mailini Aynen Basına verdi ve Duyuruyu yaptı.. Sana da tavsiye ederim bu şekilde bir organizasyon..Duyuru maiilimi bir alt mesajımda yazacam.. Ona benzer bişey sende hazırla ve Tüm Resmi Kurumlara Tokat'ta gonder, Basına da gonder..Google dan tüm mail adresleri - web adresleri mevcut...

Plumeria;
tatlım yeni gördüm msjını halk eğitime başvuru yapmaya gerek yokmş bi arkadaş liste hazırlıyomuş herkesin adını yazıp toplu verecekmiş öyle dedi bana ama görüşelim olur yada ben detaylı öğreniyim dönerim sana

ozkancey;
Özkan bey zaten basına duyuru yapılmış .. Bi arkadaş liste hazırlıyıp katılan kişilerin listesini verip açılcakmış kurs bana öyle dendi yani ama tşkler ilginiz için .. olmadı o arkadaşla görüşüyüm olmaz ise sizin dediğiniz yöntemlerede başvurabilirim sağolun ..

Tamam cimcime yine de yarın sorarım ben arkadaşlara güvenip kalmayalım :) Sen yine de öğren eğer yazacaksa da beni yazabilir

Üst Alt