Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trafik kazası sonrası %20 raporla ne kadar tazminat hakkım olur?

Elvin

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Nisan 2016 tarihinde yolcu konumunda kazada beyin kanaması geçirdim ve 15 gün yogun bakımda kaldım. Özürlu heyet raporu %20 oran aldım bu oran azmi ve ne kadar tazminat alirim. Yaşım 25 maaş 2600

geliriniz ve yaşınız göz önünde bulundurulduğunda; kazanın meydana gelmesinde herhangi bir kusurunuz yoksa, trafik sigortasının en üst limitinden tazminat alırsınız.
2016 yılındaki teminat limiti 310.000 TL olduğu için alacağınız tutar da 310 bin lira olacaktır.
herhangi bir aracı-komisyoncu-iş takipçisi-sözde sigorta uzmanı vs. ile muhatap olmadan, direkt ilgili sigorta şirketini arayın ve istedikleri belgeleri yollayın, siz belgeleri gönderdikten sonra 2-3 hafta içinde 310 bin liranızı hesabınıza yatıracaklardır.

Bilip bilmeden lütfen bos yere konuşmayın bende trafik kazası geçirdim bizzat kendim basvurdum %52 raporum var bana verdikleri ise 46 bin TL avukatima verdim meğer çıkan 325 bin miş bir ay önce verdim bir aya kadar sonuclanir

Son düzenleme:
İbo2747

bilip bilmeden boş yere konuşmuyorum.
yıllarca sigorta şirketi avukatlığı yaptım, şu anda da bilirkişiyim, mahkemelerde tazminat hesabını ben yapıyorum.
ve burdaki insanlara beş kuruş para almadan yardımcı olmaya çalışıyorum.
ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.

Peki o zaman benim52 heyet raporuma ve %75 karşı taraf kusurlu. Ben kendim başvuru yaptım bana verdikleri 46 bin tele bunun açıklamasını yapın bende size hak vereyim

Yardımcı olacak birisi varmı ?

Abim ben 2015 yılında trafik kazası yaptım kuzenim kullanıyordu aracı ben yolcu konumunda idim alkolden dolayı uyuyup ağaca çarpmış sonuç 20 gün yoğun bakım ve iç organ kaybı 3 4 kere operasyon geçirdim sağlık kurulu geçen gün %40 süreğen rapor verdi epikriz ve diğer evraklar la mapfre sigortaya başvurdum o zamanki maaş 1350 şimdi 3700 alıyorum şuan yaş 33 ozaman 28 di ben ne kadar tazminat alırım ve sigorta kaç günde öder?
ücretsiz destek üstadım benim Konuya dair bir fikrin varmı??

ücretsiz destek

peki üstad söyle bir durum var... 2017 yılında kaza geçirdim belediye yolcu otobüsünde. omzumdan ameliyat oldum. %8 raporum var. psikyatri hariç. kaza zamanı maas 4bin. yas 39du. evli ve iki cocuk var. sence ben ne kadar alırım? ikinci sorum. Trafik sigortası haricinde koltuk sigortasından da almam gerekiyor değil mi?

Üst Alt