Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trafik kazasından tazminat mı yoksa sigorta ile anlaşmak mı?

grift

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar 5 yıl önce trafik kazası geçirmiştim sigortadan tazminat almak için avukata vekalet verip dava açtım. Yaklaşık 5 yıldır mahkeme devam etmekte. Bugün sigorta avukata anlaşma sunmuş teminatı yasal faiziyle birlikte vereceklerini söylemiş. Sizce mahkemenin kararını beklemek mi akıllıca olur yoksa sunulan anlaşmayı kabul mü etmeliyim ? Konuya vakıf kişilerden yorum bekliyorum....

Poliçede yazan miktarı faiziyle birlikte ödeyecek doğrumu,eğer doğruysa hemen anlaş

Evet poliçe de yazan miktarın tamamını artı yasal faizini. Avukat mahkemenin de farklı bir karar vermeyeceğini söylüyor. Ama nedense içimde bir kuşku var belki de yersiz bir kuşku dur benimkisi.Mahkemeyi beklesem artı bir kazancım olur mu acaba yoksa aynı meblağımı bana verir.
Kararsız kaldım Sabah ola hayrola... kazazede

Poliçe limitini yasal faizi ile öderse kabul et.

merhaba geçmiş olsun 5 yıl önce dolar 2500 tl idi şimdi 8600 halen ne bekliyorsun al paranı çık işin içinden burda avukat senden fazla para alır en hızlı şekilde ödemeni al işine bak

Üst Alt