Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ummayacagim seyler... [O an]

Sudenazhelvalı

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben dogarken sorunlar cikmis ve benim dogumumu mucize olarak nitelendirmis doktorlar . Yasitlarim 1 yasinda kuruyup 2 de konusuyordu ve ben tam 4 yasina kadar 1 adim bile atamadim 5 yasindayken ise ilk kelimemi soyledim 'aaaaaaanananannannanannannnaannneeenenenenee' iste o zaman kekeme oldugumu anlamislardi
zar zor 8 yasinda ilkokula basladim. tiklerim vardi kekemeydim ve hic arkadasim yoktu. yine de okula gidiyordum ya mutluydum
bir sonraki sene 2. Sinifa gittim . Okul daha yeni acilmisti birgun okulda bir anda sol tarafim kasildi tik sandilar ve annem beni okuldan aldi o gun benim icin okulun son gunuydu .
Aksam doktora gittik ve doktor genel distoni hastasi oldugumu soyluyordu o sene hastalik gunbegun siddetlendi neredeyse hic evden cikamadim
10 yasina geldigimde artik hastaliga alismistim yasitlarimdan daha olgun ve gucluydum fakat degil yurumek tuvalete gitmek yemek yemek kendi basima elimi kafama koymak bacagimi kaldirmak bile cok zordu.
Otizm hastalari icin acilan okula gittim. O zamanlar azdi boyle okullar 2 senede anca sayi saymayi ogrendik sinra da zaten okula gitmedim yaslandikca tabi nobet sikligi azaldi fakat fala utancimdan insan icine cikamiyorum

Çok geçmiş olsun Allah acil şifanızı versin zor tabi yaşadıklarıniz dua edin maneviyatınızı güçlendirin bu size büyük katkı sağlayacaktır

utanacak birşey yok. sabrınızın mükafatını alacaksınız emin olun.

Güzel sağlıklı günleriniz olsun İnşaAllah.. çok geçmiş olsun

Üst Alt