Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 10-11-12 Mayıs 2013 - 3. Gaziantep buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Sevgili dostlarım son 1 gün kaldı tüm hazırlıklar tamam.
Gaziantep ekibi olarak sizlere gönüllerimizi sonsuza dek açtık.
Bazı arkadaşlar yarından tez gazi şehrimize teşfik edecekler, saygılar...

Organizasyonun Tanımı: Değerli dostlarım; 3. Gaziantep Buluşmasını gerçekleştirmek için düğmeye basmış durumdayız. Geçen yıl olduğu gibi, bu senede sizleri Gaziantep'te görmek ve en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz.

Organizasyonu düzenleyen kişiler:
Hüseyin KÖSE 0530 611 35 98-0507 947 21 98
Doktor Eda Oğan:

Organizasyon Tarihi:
10-11-12 Mayıs 2013

Organizasyonun gerçekleşeceği yer:
Gaziantep Met Gold Otel****
Otel Tel: (0342) 321 42 42
Organizasyon Katılım Ücreti:
Odalar günlük kişi başı 60 TL.
Ücretler otele girişte peşin olarak Ödenecektir. Lobide alınacak Çay, Nescafe ve Su ücretsizdir.
Cola ve Meyvesuyu almak isteyenler ücret ödeyecekler.
Alkol almak isteyen arkadaşlarımıza % 30 indirimden faydalanacaklar.

Diğer Açıklamalar:
Otele giriş 10 Mayıs Cuma günü olup, 12 Mayıs Pazar kahvaltı sonrası çıkış olacaktır.
Otelde Cuma ve Cumartesi akşamı eğlence olacaktır.
Sabah Kahvaltısı ve Akşam yemeği otelde yapılıp, Cumartesi günü öğle yemeği piknik şeklinde olacaktır.
Met Gold Otel; tekerlekli Sandalyeli olan arkadaşlarımız için girişi, asansörü ve odaları uygundur.
Buluşmaya günü birlik katılacak arkadaşlarımız, otele 30 TL ödeyeceklerdir.

PROGRAM;
Teleferik turu. Planetaryum (Gezegen Evi) gezisi, Zeugma ve Rumkale gezisi. Dünya'nın en büyük Mozaik müzesi olan Zeugma Müzesi gezisi, Şehir Turu.
Nizip Belediyesi Başkanlığına ziyaret .ve Nizip Kültürü yer gezisi
Cuma akşamı: Müzikli eğlence
Cumartesi Akşamı Sıra Gecesi eşliğinde eğlence.
Eğlenceler Otel'de olacaktır.

Yemekler:
10.05.2013(cuma)
1-Çorba
2-salata
3-fındık lahmacun
4-karışık ızgara
5-kadayıf11.05.2013.(cumartesi)
1-çorba
2-salata
3-çiğköfte
4-zeytinyağlı dolma
5-paçanga böreği
6-Baklava

Sıcak içecekler,soğuk içecekler ve alkolsüz içecekler ikramdır...

Katılımcılar:

01-Cemil DİŞÇİ+3
06-ayşegül çobanoğlu +5 (hatay/payas)
11-İlker kaya ve eşi (Mersin)
13-Mahmut Üzelgök ve eşi (Adana)
15-Emrullah Makson ve eşi (Adana)
17-İcra Yılmaz +1
19-Adem Koçak +3 (Adana)
22-Recep şanlı +1
24-selin+1 (antalya)
26-Betül Çiftçi Yamanca
27-Hicran korkmaz (Sakarya)
28-Sürayya şekeroğlu
29-Ender öztürk ve eşi (Kocaeli)
31-Osman27 (günübirlik)
32- Erhan deniz (günübirlik)
33-Naci karataş
34-Nurcan+3(ankara)
37-Havva yılmaz( istanbul)
38-Yaşar Birinci ve eşi (kocaeli)
40-Serkan şahin+2 (Ankara)
43-fevzi kurul(adana)
44-Nezihe kılınç (günübirlik)
45-Ankara06 +3
48-yamanlı02
49-Narin+2
51-Songül Öztürk (Kocaeli )
52-Vildan çakır
53-Semih adatepe (merzifon)
54-Aliye mermer+2
56-Ramazan taşkın
57-Harun Karagöl
58-Meltem Serhan+1 (Diyarbakır)
59-beyaz melekler hemşire +3(günübirlik)
62-Aydın (Aydın)
63-Hatice bakan (günübirlik)
64-zarife ince (günübirlik)
65-Hayri kurt (günübirlik)
66-ali corban(karamanmaraş)
67-Sibel özkal(sakarya)
68-Serpil Köse ( Adana)
69-Aliye+5
76-Meryem yalçın(hemşire)
77-Sedat yıldırım (günübirlik)
78-ökkeş yıldız
79-Hamiyet Karataş.
80-İlkyaz+3
84-Merdan (Mersin).
85-Serseri Adam (Amasya).
86-Elif-kız +3 (Isparta)
90-İzmirli35+2
93-Hacer Kurşuncu
94-Haticem+3
97-limonata
98-zarif+2
100-nihal (ankara)
101-canan+1(hatay)
103-abdullah(iskendurun)
104-Fatma zehra atay+10 grup olarak (istanbul)
115-

selam arkadaşlar emeği geçen şimdikten çok teşekkür ederim..misafir olarak katılak istiyorum ..

Hayırlı olsun Hüseyin emeğine sağlık şimdiden mesaj atmıştım gerçi ama İlker kaya ve eşi eklerseniz

Kimsenin rencide edilmediği saygılı,seviyeli,güzel bir program olmasını diliyorum kardeşim...Muvaffakiyetler...

Geleneksel hale gelen Gaziantep Buluşması'nın üçüncüsü gerçekleşiyor. Emeğine yüreğine sağlık Hüseyin kardeşim...

cuma sabahmı giriş olucak? türk hamamı masaj gibi hizmetler ücretlimi ücretli ise ne kadar öğrenebilirmiyiz. madem otele gidicez bu hizmetleride alalım=)

Eeeee ne yaparsın sizsiz de olmuyor arkadaşım :cool:

geçen yıl katılmıştım antep buluşmasına. eksiksiz,kusursuz bol kahkahalı ,mükemmel bir buluşma oldu. tadı damağımızda kaldı desem yeridir. :)" acaba ? " diye ikide kalan arkadaşlara tavsiyemdir, kesinlikle pişman olmazsınız :) emeklerinize, yüreğinize sağlık :)

evet geçen yıl harika bir buluşmaydı bence bu sefer de öyle güzel geçecek.

inşallah bende aranızda olmaya çalışcam dostlar ...

kolay gelsin arkadaşlar....güzel olur eminim ben...

Herkesi bekliyoruz eminki çok güzel ağırlıyacaz geln arkadaşları

selam hüseyin abim şimdiden tüm emegi geçen herkeşe teşekürler elinize yüreginizesaglık abi adanadan narin+2 yazarsansevinirim bu arkadaşlarda sizlerletanışmak ve dosluklara katılmak isterler tekrar emegi geçen herkeşten allah razı olsun

Ramazan çiğ köfte senden haberin olsun :cool:

henüz 1 ay var ve liste 53 kişi olmuş :) gene kalabalık ve coşkulu bir organize olacak belli ki.cemil bey haklı , antalya da çiğ köfte yapamadık ramazan bey , gerçekten bu sefer sizden haberiniz olsun :p tabiki de ayransız olmaz ;);)

Acılı çiğköfte, bol fıstıklı baklava emrinde Cemil bey:cool:

Fidel ayran uykumuzu getirir. Bence Adana şalgamı:))))

Antep yörüm gelik gelik merak etmeyin,Özledik valla sizleri gardaşlar,şimdiden emeğinize sağlık...Sevgiler...

Gaziantep gerçekten görmek istediğimiz bir şehir. Bizde orada olmak isteriz ama ilerleyen günlerde kesin olarak katılıp katılmayacağımızı belirtmek isteriz. Umarım kontenjan sıkıntınız yoktur. Bir de otogardan otele servisiniz olacak mı bunu merak ettim.

Gaziantep gerçekten görmek istediğimiz bir şehir. Bizde orada olmak isteriz ama ilerleyen günlerde kesin olarak katılıp katılmayacağımızı belirtmek isteriz. Umarım kontenjan sıkıntınız yoktur. Bir de otogardan otele servisiniz olacak mı bunu merak ettim.

gaziantep görmeyen arkadaşları mutlka bekleriz ...tabiki bu büyük bir fırsattır...otogarın servisi vardır direk merkeze geliyor otelin önünde sizleri bırakıyor.otelimizde zeten merkezdedir.

ramazan bey birde duydum ki, cağrtlak kebabı varmış... o nası bişeeeee ??? :::::::) :)
( sizi geldiğimize pişman edeceğiz :p )

;););):p Yandın Ramazan daha katmer de var Hicran hanım:D

valla ben sadece adını duydum cemil bey katmerin :D:D tadına bakmak meselesine gelince , herhalde anlaşılmıştır durum :eek:

ramazan beyin yanıtını söylüyorum : " misafir umduğunu değil bulduğunu yer" :D:D:D

Cemil bey adım Ramazan, soyadım Taşkın, mesleğim gazeteci AĞALIĞA LEKE SÜRDÜRMEYİZ MERAK ETMEYİN, ADANALI ARKADAŞLARIMIZ ŞALĞAM GETİRMESİ ONUDA ANTEPTE YAPARIZ. BİLİYORSUNUZ:))))))))):eek:

ÇAĞIRLAK KEBABI OTELE ÇOK YAKIN, AMA BEN SANA ACILI NOHUT DÜRÜMÜ ISMARLIYCAM:)))))):p

Katmeri kendi ellerimle açarım cemil bey lafımı olur. Bir çuval un, bir tahta, bir oklava getirin yeter:)))))

Bu nasıl ağalık bütün malzemeyi bize sardın yorum nohut dürümünü de yerik amma önce çağrtlak kebabı yorum :p

bizim antepliler olarak.herşeyimiz mükemmeldir.münkün oldugu kadar.misafirperveriz.memnun olmanıza sevindim.bütün arkadaşlara sevgi ve saygılar.inşallah bu buşlumada kusursuz olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt