Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 13 Kasım 2010 Ankara Göksu parkı buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DUBIUM

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Organizasyonu düzenleyenler: ZÜBÜŞ & Tark_AN_karA ( +90 541 29 2 29 28 & +90 532 749 85 79)
Buluşma tarihi: 13 Kasım 2010 Cumartesi
Buluşma saati: ??
Yer: Ilkay's restaurant ( göksupark - eryaman / merdivenli ve düz giriş mevcut. Alaturka ve alafranga klozetli tuvaletler, klimalı salon ( hava koşullarına göre açılır kapanır tavan )
Ulaşım: 540 eryaman-ist yolu-ulus sıhhiye & 541 eryaman-esk yolu - meşrutiyet-bakanlıklar & 245 eryaman-batıkent metro son durak otobüsleri eryaman-ulus,eryaman gazi mah-sıhhiye dolmuşları
Katılım Ücreti: Herkes kendi ücretini ödeyecek
Menü: ızgara (tavuk ya da köfte),çorba,salata,sıcak veya soğuk içecek, tatlı
menü almak isteyenler için fiyat: 20 tl

Katılacak değerli dostlarımız kendilerinin ve yanlarında getirecekleri kişilerin isimlerini yazdırmaları önemle rica olunur

Katılımcılar:
1-Tark_An_kara
2-Zübüş
3-Doğan Kılıç
4-Osman Bolat
5-Murat Kır
6-Ramazan Çelik
7-Arif Kuzu

zaten amaç sınavdan sonra biraraya gelmek .

sınava gireceksen , çıktıktan sonra gelebilirsin . yoksa istediğin zamanda buyur . belli bir saat yok . ortalama 13:00-14:00 gibi çoğunluk toplanır sanırım

şehir dışından sınav için gelecek olan arkadaşları,sınav stresini atmak isteyen ve sınava katılmasada bizimle olmak isteyen herkezi bekliyoruz.

KATILIMCILAR:

1-Tark_An_kara
2-Zübüş
3-Doğan Kılıç
4-Osman Bolat
5-Murat Kır
6-Ramazan Çelik
7-Arif Kuzu

Ankarada Yaşayıp Boyle Bi Organizasyona Katılmayı Cok İsterdim Size Simdiden İyi Eglenceler Ankaralılı Arkadasların Kacırmaması Gereken Bi Organizasyon :)

Çoğunlukla sınav sonrası buluşma yapıyosunuz Ankara dışından gelmek isteyenler gelemiyo mesela başta ben....:(:(:( size şimdiden bol eğlenceler......

evet bayram sonu olsaydı bende gelmek istiyordum ankara organizasyonu için,

Katılım epeyce az olmuş demekki zaman uygun değil birde bayram telaşı sınavlardan daha sonraki tarihlere iyi olur düşüncesiyle katılamayacağım

temmuz 2008'de Göksu parkında mangal partisi yapmıştık...
gölü ve ördekleri ile çok güzel bir yer...
katılacak olanlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum...

bu program şuan sadece ankarada olanlar için yapıldı zaten.ileriki zamanlarda inş şehir dışından gelecek olanlar için büyük bir organizasyon yapacağız.
katılım az diyen arkadaşlar sitede olmayan yada ismini henüz yazmadığımız katılımcılarda var.ayrıca amaç az yada çok birarada güzel birgün geçirmek.
bayramı bizde düşündük ama sınavdan dolayı çoğunluk ankarada olacaktır.

bayramdan sonra olsaydı 4 kişi gelecektik arabamızla..kısmet değilmiş :(

bayramdan sonrada planlar var artık o zamana bekleriz :)

Ankara hemde Eryaman'daki o park.. Hemen sonrasıdna birde harikalar diyarında gezi yaparsınız siz şimdi.. İçim gitti şimdi ama nasıl gelcem çok zor.. Size iyi eğlenceler diliyorum..

Merhabalar arkadaşlar organizasyona katılmak istiyorum bir kaç arkadaşım daha onlarla gelmek istiyorum sınavdan sonra bir aksilik olmassa. buluşma noktası tam olarak neresi veya ilgili bir arkadaşın telefon olursa sevinirim teşekkürler..

0 541 29 2 29 28 . bu numaradan bana ulaşabilirsin değerli arkadaşım . gönül kapılarımız sana ve yanındaki paha biçilmez dostlarına gelsende gelmesen de her zaman açık olacaktır . ALLAH'a emanet ol

gelemesende hissettiklerinle yanımızda bulunacaksın zaten . 3g özellikli telefonun var ise canlı yayında yapabiliriz memnuniyetle :D ..sağlıklı mutlu ve huzurlu bir hayat yaşaman temennisi ile . esen kal

Bu güzel buluşmada sizlerle olamayacağım. Katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.

Teşekkür ederiz efendim :) bizim yerimize de eğlenseydiniz gezseydiniz..

Kurban bayramınızı içtenlikle kutluyor . Tüm dualarımın sizlerle beraber olacağını bilmenizi istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt