Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] İnciraltı Mini İzmir Buluşması | 29 Aralık Pazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jem

Aktif Üye
Konular
91
Reaksiyonlar
4
Organizasyonun Tanımı: Sohbet muhabbet çekirdek bir buluşma yapalım dedik arkadaşlar.
Havalar soğuk, kış kıyamet büyük bir organizasyon zor ama küçüğü her zaman olur :)
Organizasyon Ücreti: Kafede herşey engellilere yarıyarıya indirimli. Çay 50krş, sandviç ve burgerler 3-4 lira, neskafe, tost, köfte, patates kızartması, tavuk, ayran vs satışı da var.
Organizasyon Tarihi: 29.12.2013 Pazar
Organizasyon Saati: 13:00:17.00 Arası
Organizasyonun Adresi: İnciraltı Engelliler Merkezi
11 Numaralı otobüs Konak'tan Bahribaba kalkar, 811'de aynı yerden kalkar. 811 Sadece engelli otobüsüdür ve merkeze gider, 12.00 Konak kalkan otobüs tam uygun servisidir.
Dönüşü aracı olmayanlar 17.30 İnciraltı Merkezden çıkan otobüsle yaparız.
Diğer: Mekan denize sıfır ormanlık yeşil alandır. Engelli bay-bayan wc ve özel ücretsiz otoparkı bulunmaktadır.

Katılımcılar
01- Liljan + 1
03- Biber
04- YUCİ + 1
06- Jem +1
08- BARBiEBARBiE + Su
10- Seko84
11-_DELAL_
12- Sehribanu
13- özer özkan
14- Birgül Karahan
15- husam 35
16- LGMDBKRMD + 1
18- masumoncu
19-

biz hiç gelmedik dimi inciraltına, hani bizim resimler, şiddetle ve sevgiyle kınıyorum :) :)

biz hiç gelmedik dimi inciraltına, hani bizim resimler, şiddetle ve sevgiyle kınıyorum :) :)

kankiş söylemiş söylenmesi gerekeni altına imzamı atıyorum;)

eminim çok keyifli,güzel bir buluşma olacaktır.

şimdiden iyi eğlenceler.

barbinin mercimekli köfteside olacakmış yanınada barbişin limonlu keki ohh mis imrenildi...
iyileşim izmire yolcuyum barbişe misafir :D

Atominişler, (cicişler gibi oldu) :)
Bu resimdekiler herhangi bir buluşmadan değil ki, netten koydum. Şimdi buluşmadan koysam, beni sil saçım kötü, beni sil rimelim akmış, beni sil göbeğim belli gibi mesajlar gelir dedim :D
Hemen karışık bir resimleme yaptım, inşallah itiraz çıkmaz.

atommmmmmmmmm götürrrrrrrrrrrrr tavukları :D

Jem benide yaz istersen önemli bişi olmazsa gelicem.

Bende varmışım buluşmaların birinde fotolardan gördüm :)
bi gün çok param olursa şöyle kocaman engelliler için bi yer yapıcam.. cafesi, parkı wc si.. çok şanssızız :( gelebilir miyim bilmiyorum, size iyi eğlenceler şimdiden..

Alkol var mı orada?? Varsa gelebilirim...:cool:

Alkol yok, sohbet var :)

Beni de yazın tayinim çıkarsa geleceğim :) Selişle birlikte :eek:

Yazdım yazdımmm :)
İnşallah gelebilirsin.

Gezmek güzeldir seliş :)
Teşekkürler jem,inşallah geliriz :)

Hava güneşli ve 15 derece olacakmış, mevsime göre inşallah güzel bir hava olacağa benzer.

ha ha ha ee buluşma var dediler damladık:) Bi çıkıntılık yapayım bari Jem abi beni sil o köftelere çok kötü yicekmiş gibi bakıyorum ağzımın suyu akmış resmen hayır ben bu olamam:) Sizi seviyorum tabiki gelmeyi çoook isterim ama o gün bizim liseli arkadşalarla bir büyük org. var yaa yeni geldi aklıma yapılmaz ki bu bana ihihihih:(

Sende yılda 20-30 organizasyona banamısın demiyorsun ha :)

vallahi istanbulda olsa hiç kaçırmaz damlardım ama izmir olduğu için gelemem
benim yerime de iyi bir gün geçirin

Jem sen bana +1 yaz birini de getirebilirim yanımda kesin değil ama büyük ihtimal :)

Jem 2 gündür çok kötü gribim ilaçta kullanmıyorum.umarım gelebilirim

jem abim buluşma yaparda gelmezmiyim tabiki gelirim yarın allahtan bir mani olmazsa ben ordayım buluşmak üzere kambersiz düğün özer özkansız buluşma olmaz:D

LGMDBKRMD + 1 ekledim :)
masumoncu sizi de ekledim, Özer sen zaten demirbaşsın :)
Geçmiş olsun Hacer, inşallah düzelirsin yarına.

jem abi yarın orda buluşmak üzere kendinize iyi bakın iyi günler türkiyem her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt