Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Mardin 24-26 Haziran buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dilektuba

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
24-26 HAZİRAN TARİHLERİNDE BÜYÜK BULUŞMA ""ENGELSİZ YÜREKLER"" MARDİN BULUŞMASI..

Organizasyonun Tanımı: ENGELSİZ YÜREKLER Mardin'de buluşuyor. Gezme, Tanışma, kaynaşma, dostluklarımızı ölümsüzleştirme, birlikte bol muhabbet, eğlence
Organizasyonu düzenleyen kişiler: Dilek Tuba TEKİN (dilektuba) ( 0534 227 13 61 )
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: YAYGRAND OTEL
Organizasyon düzenlenme Tarihi: 24 - 26 Haziran 2011 tarihleri arasında olup 26 Haziran öğleden sonra sonlanacak iki günlük bir organizasyon.
Organizasyona katılım ücreti: 1 Gece 55 TL. Ücretler otele girişte ödenecek. ( yatak, sabah ve akşam yemeği dahil)
2 kişilik ve 3 kişilik odalarda toplam 25 oda rezervasyonu yapılmıştır. Tek kişilik odalar 90 TL ücretle başkalarına rezerve edilmiş konumdadır.
NOT 1: Odalardaki mini barlar ücretlidir.
Çevre illerden sadece yemekte bizle olmak isteyen arkadaşlara yemek ücreti 25 TL olacaktır..

ÖNEMLİ: Buluşmaya katılacak olanların kontenjanımız sınırlı olduğu için en son 05 Haziran 2011 tarihine kadar isimlerini bana bildirmeleri rica olunur. Lütfen katılımınız kesinleşmeden listeye isminizi yazdırmayınız.

Yay Grand Otel - Mardin - Mardin, Otel, Konaklama, Turist, Turizm, Rezervasyon

24-25 Haziran Mardin Gezi Programı
Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

1. [FONT=Tahoma]Organizasyona katılacak arkadaşlar[/FONT]

[FONT=Arial]1- Efsane Gençlik
[/FONT] [FONT=Arial]2- İlker abi
[/FONT] [FONT=Arial]3- Gökhan
[/FONT] [FONT=Arial]4- Aytaç
[/FONT] [FONT=Arial]5- Ayıntaplı +4
[/FONT] [FONT=Arial]10-YÖRÜKOĞLU
[/FONT] [FONT=Arial]11-Adıl Korkmaz eşi ve 2 çocuğu
[/FONT] [FONT=Arial]14-Mehmetmehmet
[/FONT] [FONT=Arial]15-Ramço
[/FONT] [FONT=Arial]16-Sultan
[/FONT] [FONT=Arial]17-Halilibrahim
[/FONT] [FONT=Arial]18-Matrix
[/FONT] [FONT=Arial]19-Acetes
[/FONT] [FONT=Arial]20-Doğan 74
[/FONT] [FONT=Arial]21-Ada + 4
[/FONT] [FONT=Arial]26-Zöhre + 1
[/FONT] [FONT=Arial]28-Seçil
[/FONT] [FONT=Arial]29-Rengda
[/FONT] [FONT=Arial]30-Birtan
[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]31-Duygu Bahçesi+8
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]40-Abdullah +2
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]43-Medine abla
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]44-Selahattib Bey
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]45-Yaşar abi
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]46-Çetin abi+1
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]48-Aliyem +6
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]55-Nuray-34
56-

[/SIZE][/FONT]

arkadaşlar mardin de otogar yok gelen arkadaşların geldikleri firmanın mardin yenişehirdeki yazıhanelerinde inmeleri gerekiyor. Gelecek arkadaşlar beni arayıp hangi firmayla geleceklerini bildirseler onları bulundukları yerden gelip almamız daha kolay olacaktır

Dostlara günaydınnnn!!! :)))
Sevgiye sevgi katmak için
yola çıkanlara günaydın.
Dünyaya ışık veren renklendiren güneşe günaydın.
Uyuyanlara çalışanlara koşanlara emekleyenlere günaydın.
...Gülenlere ağlayanlara somurtanlara günaydın.
Sevgililere düşmanlara kin besleyenlere günaydın.
Gönlü güzellere yüreği kocamanlara günaydın.
Dağa taşa kurda kuşa günaydın.
Emekçiye, alın terini katık yapanlara günaydın.
Şairlere bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.
Sevenlere sevilenlere ayrılanlara terk edenlere günaydın.

Benim adımı naci silermisiniz? 24 cuma günü mahkemem var gelemem. Hem adımı da yazdırmadım ki?

arkadaşlar programda tamam bugün başlığın altına eklenecek :):) son 17 gün :eek::eek:

Evett programda eklendi evet arkadaşlar tüm engelsiz yürekleri Mardin ve ben büyük bir heyecanla bekliyoruz görüşmek dileğiyle :)

güzel günler geçecek inşallah bu organizasyonu düzenleyen Değerli arkadaşımız Dileğe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendi adıma. Evet heycanla bekliyoruz bizlerde mardini görmeyenler daha çok heycanlı gibime geliyor. Şimdiden herkese iyi eğlenceler diliyorum. Saygılarımla;

Proğram muhteşem.Gitmeyen ,gidemeyen çok şey kaçıracak..Güzel ülkemin otantik güzel bir şehri.Görülmesi gereken bir yer kesinlikle.Ufak bir ihtimali olan kesinlikle zorlasın.....Türkiye mozağinin en kıymetli parçalarından biri Mardin.Tekrarı olurmu bilemiyorum.O yüzden kaçırılmaması gereken bir fırsat.Birde bana göre başka bir özelliği daha var bu buluşmanın....Bizi yönetenler ya da herkimseler...Bizi birbirimize düşürenlere karşı çok büyük bir fırsat..Hepimizin kardeş olduğunu,tek bir yürek olduğumuzu,mozağin parçaları olduğunu gösterme fırsatı belkide bizdedir....Şemmammeyle ,konyalımı ....Mardin halayı ile karadeniz horununu birlikte oynanacağını en iyi biz göstereceğiz eminim...Beni çok heyecanlandırdı bu olay...
Şuan için kesinleşmedi katılma durumum.Ama çok istediğim bir organizasyon.Dileğinde emeklerine sağlık çok sıkı bir proğram olmuş...

yanıbaşımıza geleceksiniz ama katılmayı çok isterim ama maalesef çalışmadığım için şimdilik param yok katılamayacağım :(

hasanım gerekenleri özetlemiş gerçekten belkide tekrarı olamıyacak bir fırsat en çokta bizler istiyoruz orada dostlarla tekrar bir arada olabilmeyi inşallah netleşirde gelebilmemiz aranızda olabiliriz. sevgili dilek seninde o kocaman yüregine saglık diyorum helal olsun kızlara önce amasya şimdide mardin . yurdumun bir çok ilinde banamısın diyen erkek arkadaşlarımızdan henüz bir tıs bile yokken siz ler harikasınız ya yüreginize saglık diyorum . gelemezsekte biliyorumki çok güzellikler kacıracagız ve çok üzülecegiz. inşallah netleştiririz. tüm katılımcı arkadaşlara şimdiden iyi eglenceler diliyorum belkide hep beraber egleniriz diyorumm...:)

Ahmet abi ve hasan karaman :) gelemessek diye birşey yok, şartları zorlayın ve lütfen o gün oraya gelmeye çalışın tüm ekibi toplayarak hep beraber olalım:)

hasanım gerekenleri özetlemiş gerçekten belkide tekrarı olamıyacak bir fırsat en çokta bizler istiyoruz orada dostlarla tekrar bir arada olabilmeyi inşallah netleşirde gelebilmemiz aranızda olabiliriz. Sevgili dilek seninde o kocaman yüregine saglık diyorum helal olsun kızlara önce amasya şimdide mardin . Yurdumun bir çok ilinde banamısın diyen erkek arkadaşlarımızdan henüz bir tıs bile yokken siz ler harikasınız ya yüreginize saglık diyorum . Gelemezsekte biliyorumki çok güzellikler kacıracagız ve çok üzülecegiz. Inşallah netleştiririz. Tüm katılımcı arkadaşlara şimdiden iyi eglenceler diliyorum belkide hep beraber egleniriz diyorumm...:)

evett bekliyozzz herkesi

önçelikle aranızda olamıyaçagım için çok üzgünüm harika bir buluşma olaçagından eminim dilek abla yaparda olmazmı ama malesef gelemiyeçegim konya grubu olarak kendi adıma üzgünüm böyle bir güzel buluşmada aranızda olamıyaçagım için artık inş başka bir buluşmada görüşmek üzere

Katılan arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum,
İnanıyorum ki hayatınızda tekrarını aynı keyifle yaşayamayacağınız bir organizasyon bekliyor sizleri.

bizdee sizdeeenn ikinci Mardin kapısı vakasıı bekliyoruzz :)

1.si
Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

sğl konya grubunun temsilcilerden son savaşçı seni de aramızda görmek güzel olacaktı ama nasip işte :) kelebekcim biz 2.3.ve 4. vakaalara hazırlanıyoz 1. de noli ki :)

abi ekte var ya hani öğrenciler mardin kapı şarkısını söleyim halau çekiyolar :):):):)

hımmm yafff şindik ben sana nasıl anlatım buraya gelince anlatırım abi yemek eşliğinde :):):):)

sizlerde aramızda olacaksanız evet gerçekten muhteşem bir organizasyon olacak sayın hocam ...

sevgil dilek kardeşim önce bu organizasyonu düzenlemek kocaman bir yürek ister oda sende ziyadesiyle var oldugunu gururla görüyorum seninle unur duyuyorum ben adanada yaşayan biri olarak malesef çok istememe ragmen mardin gibi harika bir ilimizi görmek nasip olmadı bu organizasyonu duyunca işte fırsat dedim ama malesef çok önemli bir engelim var gelemiyeceyim inan çok üzgünüm ama kalbim ve ruhum aranızda olacak bunu unutmayın bol eylence mutluluk ve neşe dieklerimle artık giden arkadaşların paylaştıklarıyla mutlu olacagım herkese selam ve sevgiler sanada kalay gelsin allah yardımcın olsun

sğl abimmm Allah razı olsun gönül isterdiki sende aramızda ol ama olsun inş organizasyon olmasa da beklerim sizi başımın üstünde yeriniz var kapım sonuna kadar açık dualarınızı benden eksik etmeyin abicim yengeme çok selam ellerinden hürmetle öpüyorum

Fenerli güzel cesur Bacım benim,emeğine sağlık, çabalarını bizler taktirle karşılıyor ve destekliyoruz.Bazı şartların denk gelmemesi çok istememe rağmen buluşmaya katlamayacağım.Bilinizki her çekilen karede gelemeyen tüm dostlarıda gönül gözüyle bakarsanız göreceksiniz....İnşallah herkes sağ sağlim gider bolca eğlenir ve sağ sağlim döner....

Ben gidemiyorum herkese şimdiden iyi eğlenceler.

tşk ederim abicim desteklerinizi hissediyorum ama beklerim abi yengemi çocukları al gel burdada bir kızın kardeşin var hemde fenerli :):):):)

mahmut;

tşk :)

Aytaç_;

son 8 gün :)

dilekcim güzel arkadaşım ALLAH kolaylık versin.yapabileceğim bişey olursa haberleşelim canım.
bu arada beni + 8 yap canım.benle beraber 9 kişi 23 haziranda yolaçıkacağız inş.görüşmek dileğiyle..

amin Allah razı olsun canım arkadaşım .Tabi herhangi bir durum olursa haber ederim. tamam ekliyorum :) bekliyorummmm:D

tuba kardesım allah sımdıden yardımcın olsun ınsalah anlının akıyla bu ısı yaparsın allah utandırmasın dıyorum ve eklıyorum hayatınızın her anında aklınıza gelecek guzel bır organızasyon olur ınsalah..bol sans ve ıyı eglenceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt