Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Mersin 10 Mart Mini Tantuni buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar Merhabalar,
img_0597.jpg

Soğuk kış döneminden sonra küçükte olsa ilkbahara hoşgeldin partisi , içimizi kıpraştıracak şekilde Mersin de tantuni buluşması yapalım dedik..

Mekan: Mersin Atatürk Parkı Lunapark Yanı

Zaman:10/03/2013 Pazar

Saat:12:00

İrtibat: Ali Doğan Tel: 0530 417 48 46 Kasım Tel:0534 936 21 31

Arkadaşlar en geç Cumartesi gününe kadar isimlerinizi yazdırın

Not : Malzemeleri kendimiz alacak olup masrafı kendi aramızda paylaşacağız...

Tüm arkadaşlar davetlidir.

Katılımcılar
1-gizem serbest+1
3-beda gök
4-melek derya arslan
5-hakan+1
7-ali doğan+6
15-mehmet dağlı
16-ipek sağra
17-seden serin
18-özlem özakan
19-emel akkuş
20-cennet üçoklar
21-mahmut baba+1
23-cemil dişçi +2
26-erkan kırmızı gül
27-kasım toprak
28-murat
30-nimet altın+1
31-aysel bingöl
35- üniversite öğrencileri
38-ercan çakmak +2
40- değer +1
42-naci karataş
43-

Selam ben naci,kasım kardeş tarih yanlış.10 mart 2013 olacak.oysa 8 mart 2013 yazılmış

Ve beni ekle naci gelecek(muhendıs)

Evet canlar merhaba [SIZE=4]10 mart pazar gunu saat 11:00[/SIZE] da [SIZE=4]mersin[/SIZE] luna park ın yan tarafı mersin bedensel engelliler paralimpik yelken kulubun on tarafı baharın gelişi dostluk merhaba tantunı bahane si .

"engelsiz bir yaşam için el ele"

Sizlerden rıcam malzemeyi kendımız alacagımızdan dolayı kesın katılımcılar belırtırseler bızler ıcın daha faydalı olacaktır

eyvallah abiii baska zamana inşallah :)

Pazar günü kuşları emanet edeceğim biri olursa,Mahmut ben ve eşler geleceğiz inşallah...Kesinleşirse tlf açacağız...Şimdiden emeğinize sağlık....Sevgiler....

birtanım kambersız düğün olur mu hiç .görende sankı aramızda bır sey var sanacak :)

Üzgünüm,ben gelemiyorum....Arkadaşlar inşallah başka bir zamanda buluşuruz...Herkese bol eğlenceler...Sevgiler....

para bulsam ekmek alıcam , bahsetmeyin öle tantuni mantunii gibi şeylerden , şişecek biyerlerim

merak etme dostum senin yerine de yeriz cemile beraber

para bulsam ekmek alıcam , bahsetmeyin öle tantuni mantunii gibi şeylerden , şişecek biyerlerim

kardeş canın sağ olsun para puşta lazım bizE insanlık biz ekmeğimizi paylaşmasını severiz buyur gel başımızın üstünde yerin var .

mersinliyim ama ankaradayım.çok istiyorum am başka zamana.yapanlardan ve katılanlardan ALLAH razı olsun..umarım havada güzel olur.....herkese iyi eğlenceler............

Şimdiden herkese selam olsun,sevgiler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt