Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Uygun fiyata Özel Saglık Sigortası nerde yaptırabilirim?

epilepsi1986

Yasaklı Üye
Konular
40
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar Uygun Fiyata Özel Saglık Sigortası Nerde Yaptırabilirim istanbul kartalda oturuyorum saygılarımla

Şu yan tarafta da reklamları çıkan sigortam.net sitesine gidip karşılaştırmalı bir tarama yapabilirsin.
Ama unutmayın, varolan sakatlığınız/hastalığınız poliçe kapsamı dışında tutulur ve riski yüksek biri olarak değerlendirilip yüksek prim talep edebilirler.
Çok avantajlı bir sigorta yaptırabileceğinizi sanmıyorum.

Sigorta şirketleri üye yapacakları herkese chek-up mı yapıyorlar? Var olan sakatlıkları nereden biliyorlar?

Bir de ben bacaklarımdan engelliyim. (Serabral palsy ve total kalça protezi) Diyelim ki bu yıl başında özel sağlık sigortası yaptırmış olabilseydim. Sol dizimde şuan kemik tümörü çıktı ve ameliyat olacağım. Bu ameliyat sigorta tarafından karşılanır mıydı yoksa kapsam dışı mı bırakılırdı? Tümör engelli olmamla alakalı değilmiş.

evet, önceden check-up yaptırırlar.

O detayı bilmiyorum. Ama tüm bunlar poliçeyi yaparken belirtilir...

Üst Alt