Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vakıf maaşı ile 2022 maaşı neden aynı yapmıyorlar?

ahmet42

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
bizim aldıgımız 2022 maaşı üç ayda 560 lira vakıf aylıgı ayda 305 lira şimdi sayın devlet büyüklerine soruyorum bu iki maaşıda veren kurum devlet neden böyle ayrıcalık yapıyorda ikisinide aynı derecede birleştirmiyor vakıfdan alanda fakir 2022 den alanda fakir bunu ben bir türlü çözemedim içinizde bu konuyu çözebilecek bir dost varmı .

vakıf aylığı nedir?yeni duyuyorum.2022 aylığına neden başvurmadınız o halde.

burcu hanım madem bilmiyorsunuz lütfen bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın.
vakıf maaşı 2022 gibi değil arkadasım vakıf maaşi belli bir sayı üzerinden veriliyor 2022 ise yüzde kırk ve üzeri geliri az olan tüm vatandaslara veriliyor vakıf maaşı ise her sene bellı bır kontenjana veriliyor atıyorum senede 8/9 bın kişiye veriliyor o yuzden.

bayram;

sevgili bayram bey.ben yorum yapmadım zaten farkındaysanız ne oldugunu bilmediğim için sordum sadece.ne kadar kavgaya meyilli insanlarsınız ya..çogunuz öylesinizistisnaları ayrı tutuyorum ama maalesef aranızda sizin gibilerde çogunlukda kusura bakmayın.

arkadaşlar burda birbirimizi rencide etmek degil sadece sorunlarımızı konuşmak için burdayız lütfen kırıcı olmuyalım vakıf maaşı vakıflar genel müdürlügü tarafından verilen bir maaşdır bu maaşdan faydalanacak kişiler en az yüzde 40 raporlu olması gerekiyor ayda 306 lira ben konuyu açmaktaki maksadım bu maaşla 2022 maaşı aynı kişileri kapsıyor ben demiştimki bu iki kurum neden birleşip tek sistem üzerinden aynı maaşı vermiyorlar bunu dile getirmek istedim şimdi biri aylık biri üç aylık hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

2022 maaşı 3 ayda bir veriliyor. Ben buna karşıyım. Yani 3 ayda bir verilmesine. Normal memur ve işçiler ay başını zor getirirken maaşları ile 2022 maaşı alanlar 3 ay başını nasıl getirirler ben sadece gülüyorum. Devletimiz buna bir ayarlam getirse daha iyi olur... Adaletli bir şekil olur ve iyi olur bence

Üst Alt