Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vakıftakidadaki dosyam kaldırıldı ne yapayım? [Soru]

eryener

Üye
Konular
33
Reaksiyonlar
0
tedavi ve nakdi yardım vakıfa baş vurdum durum toplatıda ret edildi ve ben başbakana yani bimer başvurdum ve il valiyene dilekçeyle başvurdum bu bir çözüme kavuşturması içim ama hiç kamudan yardım alamadım
ama vakıf üşt makam biz raporda tedavisi olmuyor diye ret edilmiş ama benim heyet raporumda olur yazıyor ve yardımlarda devam ediyor diye üşt makam yazıyla bildiriyorlar benim adıma yalan ve yanliş beyanda buluyorlar ben şimdi ne yapayım hangi kuruma başvurayım savcılıfa nasıl ne şekide dilekçe yazılır benim maaddi durumun yok özürlü yasa ve kanun il belgeler bana yazın
saygılarla

arkadaş nerelisin hangi vakfa yazdın da seni sahtekarlıkla suçluyolar o ilin vakfına anlıyacakları bi mail atayım ben böyle olaylara uyuz oluyom şu vakıflardaki yiyiciler asıl sahtekarlar onlar

ben ş.urfanın birecik ilçesinde mustafa eryener 1997 yılında bir trafik kazası sonucu ortapedi ve işitme engeli oldum.1974 dogumluyum.ve devlete 18 ay askerlik yaptı

yani şanlıurfa birecik vakfımı oranın maili varmı yazda bi mail atayım onlara

Üst Alt