Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yargıtay'daki iş kazası tazminat süreci nasıl ilerler?

Abdullah Uzer

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba

bir konu hakkında bilginize baş vuracağım 2014 yılında işten ayrıldım ve iş yerini mahkemeye verdim ve kazandım karşı taraf teminat mektubu mahkemeye yatırdı dosyam yargıtaya gitti.
1. Dosyam arşivden çıktı şu an incelemede 73 gün oldu ne zaman sonuçlanır ?

2. Mahkeme bana yurt içindeki en yüksek mevduat faizi ile alçaksın dedi (%24 su an) bu faiz hesaplamasını avukatın dışında nereden öğrene bilirim ?

Değerli vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için size şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Boşuna teşekkür etmişsin burada çok bencil insan var kendi sorusuna cevap alır aldıktan sonra bir kardesimide ben bilgilendireyim demez

Kesinlikle sana katılıyorum Ebuhümeyra. Siteye üye olmadanda okuyordum ilgili başlıkları bol bol , yalnız aynı dediğin gibi bilende yazmaya üşenip geçiyor. Ben bakıyorum hani benzer başlıklarda ihtiyacı olan varsa ve konu hakkında bilgimiz varda sunalım diye ama okuduğum başlıklardada görüyorum ki 3 mesaj a konu kilitleniyor ve onuda geçtim birinin başlık açıp sorduğu soruya cevap verilmeyi bırak bir öteki bu başlıkta kendi sorusunu soruyor. Bedensel engel okey ama insanın karakteri engelli olmasın.

Üst Alt