Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeni çıkan raporumu itiraz etmek yerine ne zaman tekrar başvuru yapabilirim?

çirkin1

Aktif Üye
Konular
36
Reaksiyonlar
137
ÖTV muafiyeti için başvuruda bulundum. İstediğim oran çıkmazsa itiraz etmek yerine tekrar başvuru yapmak istersem ne zaman başvurabilirimm

Çok teşekkür ederim @BnymnYldz,

Peki başvuru sırasında ücret ödedik ya onu geri alabiliyor muyuz

Rapor oranın kaçtı @nikola_tesla,

sence senin ÖTV indiriminden faydalanabiliyorken benim yararlanamıyor olmam adil mi
Acıları yarıştırmak elbette çirkin olacak ama sen ve senin gibi bir çok kişi günlük ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, sosyal hayatında bir kısıtlama olmazken ben devamlı bir engelle karşılaşıyorum ve bu haktan yararlanamıyorum. Açıkçası bu adaletsizlik sinirlerimi bozuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dmden yazdım istersen ordan konuşalim sana ne dediler sana ehliyet verdiler mi vermediler mi senin konun hakkinda hiç bilgim yok ortopedik engelli olanlara otvsiz araç veriyorlar

Hmmm anladım. Fiziksel engelliyim ama ortopedik engelli değilim diye rapor alamıyorum o Haktan yararlanamıyorum. Çok sinir bozucu

Son düzenleme:
Üst Alt