Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeşil kart fakulte hastanelerinin tetkiklerini karşılamıyor

Konular
6
Reaksiyonlar
0
İşsizim ve yeşil kart kullanıyordum.Bugün diş hastanesine gittim beni fakulteye sevk etti.fakultede dolgu gibi tedavileri karşılamıyor diyorlar .ne yapmalıyım özürlülük kartı var işe yarar mı ?

kardeşim ben diş için deilde dier tetkikler için her hangi bi sorun çıkmadı,devletten sevk yaptır olmaz die bişe yok die biliyorum eger ayrı bi hastanesi varsa oraya sevk yaptır mesela benim gittigim arastırma hastanesinde de diş bölümü farklı faklı orası bakmıyorsa diş hastanesi vardır çünkü benim bulundugum ilde ayrı yeten bi diş hastenesi açıldı diş artık oraya gönderiliyor..

ben anlamıyorum zaten beni hep fakulteye sevk ediyolar .ben fakultelerede muayenelerrde ücret alınmıyor (sevkliyken bile )fakat testlerde alınıyor.diş hastanesinde de başıma gelen o oldu dolgu yapacaz dediler fakat yeni yasaya göre yeşil kart karşılamıyor.sen kendi cebinden ödücen dediler .valla bende devlet hastenesine diycem böyleyken böle siz yapacaksınız ne yapacaklarsa işe girseydim sigortamda olurdu ama işte karmaşık ilgin için sağol kardeşim =)

kardeş valla bi araştır yoksa hastane hastane dolaşma paran heralde özelde yaptırmayla dolgu parasıyla denk olacak gibi..

Üst Alt