Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeşilkart başvurum reddediliyor. Ne yapmalıyım?

trakyalı59

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar 2022 den ve yüzde 80 raporlu ve 38 yaşın dayım anne ve babamla yaşıyorum 2 dir yeşil kart başvum red ediliyo babam emekli 850 tl emekli maaşı var ayriyeten bakım maaşındanda yararlnmıyoruz 1 sene evvel bakımada red gelmişti benim aldığım özürlü maaşı gelire katmışlardı şimdi ben nasıl ve neredenhak harıycam özürlü olarak anne babayla yaşamayalımda nerde yaşayalım yeşil kart almak için

2022 maaşı alıyorsan zaten yeşil kartlı olman lazım bunu şart koşuyorlar,senin yeşil kart başvurunu nasıl reddediyorlar anlamak mümkün değil.

2022 maaşı alanlara istekleri halinde başka bir inceleme yapılmaksızın Yeşil Kart verilir. Aşağıdaki yazıyı okuyun, çıktısını alın ve kaymakamlığa gidip gereğinin yapılmasını isteyin.

2022_yesilKart.PNG

Bülent bey teşekkür ederim sundugunuz bu belge banada lazımdı çok güzel çalışıyosunuz herşey için size çok teşekkür ediyorum her konuda bizleri aydınlatıyorsunuz

sayın bülent bey bu belgenin yanında başka negibi bi yazı yazmalıyım kaymakamlıha çünkü haklımdan geçenleri dile ve yazıya yazamıyorun tüm engelliler biz ailesine ve de size canı gönülden teşekür ederim saygılar

Üst Alt