Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeşilkartla tıp fakültesine sevk sona ermiş. Bilgisi olan var mı?

komite

Yasaklı Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar yeşilkartlıyım iki yıldır devlet hastanesinden sevk alarak konya meram tıp fakültesinde tedavi görüyordum bu gün sevk almak için gittigimde sevk bitti dediler devlet hastaneleri sevk edemeyecek bundan sonra dedi doktor ne rezalet bir durum yeşilkart iyi olacak sevksiz istedigin hastaneye gideceksin diyorlardı nerde sevk bile yok artık hükümet suyunu çıkardı bu konu hakkında bilgisi olanlar nedir bu durum ayrıca egtim ve araştırma hastanesine yeşilkartla direk gidiliyormu yoksa sevkmi gerekli

01 ocak 2012 itibarı ile artık devlet hastanelerinden sevk yapılmıyor , ancak egitim ve araştırma hastanelerinden sevk yapıyorlarmış.

ben son sevki 6 şubatta almıştım çok kötü oldu bu sevk işi şuan konya egtim araştırma hatanesinde tahlil sonuçlarını bekliyorum dün 182 den randevu aldım doçent doktor lütfullah altıntepe olarak bu gün geldim asistanı bakıyor doçentten eser yok böyle saçmalık olurmu tıp fakültesinde propöser bakıyordu demek tıpın pröpeserinden araştırma doçenti büyükmüş

arkadaşım bu sorun hemen hemen tüm ünüversite hasatnelerinde var. polikliniklerde pratisyen doktorlar oluyor oda uzmanlık konu oluncada bilemiyor ben bir hocama sorayım sonra gelin diyor.bumu hizmet , insan rezil oluyor ben bunu 4 sene önce yaşadım ilk gittigimde muayene olmak için 3 ay sonrasına gün atıyorlar eger ameliyat olmak gerekiyorsa 1 sene sonraya gün veriyorlar ,artık gerisini siz düşünün.

aynen dedigin gibi tahlilleri götürdüm doçent doktor var asistanı bakdı hoca kendi hiç bakmadı pc ile oynuyordu üç ay sonra gel dedi bende tahlil sonuçlarını tıp fakültesihstanesinde bana iki yıldır bakan profösere götürdüm baktı sag olsun iyi insanlar var allah razı olsun bir ay sonra bu tahlilleri yaptır bana getir dedi böyle nereye kadar bakalım halimiz ne olacak

Üst Alt