Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yetim Aylığı alan kişinin çocuğu sağlık güvencesinden yararlanabilir mi?

ümüt2

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
[FONT=comic sans ms]​[/FONT]sgk (bağkur) babadan ölüm aylığı alan engelli erkek çocuğun çocuğu sağlıktan faydalanıyormu?

18 yaşından küçük bütün çocuklar güvencesi olmasa dahi sağlık hizmetlerinden koşulsuz olarak faydalanır.

18 yaş altı sadece devlet hastenelerinde geçerli o.

ümüt Alllah Rahmet Eylesin engel durumu kac ve aldiginiz para nedir,bilgi vermeniz mümkünmü?

eski rapor benim yüzdesi yok hayatını çalışarak kazanamaz yazan. başka alan olmadığından maaşın %50 sini alıyorum 405 tl.

benimde babam 1981'de rahmetli oldu,su Anda kimse emekli maasini almiyor,kendisi ssk emeklisiydi,benim raporda yüzde 71.ben basvursammi diye dusunup duruyorum acaba senin kadarmi maas (405lira )baglarlar?

ALLAH RAHMET EYLESİN 2022 mi alıyorsun? ssk bağkurdan fazla maaş ödüyor senden başka alacak kimse yoksa %50sini alırsın

Amin cok tskler,2022 aliyorum,evet kimse maastan faydalanmiyor,peki aile (es ve cocuk)ta ssk.dan mi faydalanacak,yoksa sadece benmi faydalanacagim?yeniden hastanaye sevk ederlermi?

bende es ve çocuk konusunu bilmediğim için sordum. rapor geçerlilik süresi bitmediyse sevk etmezler, maaş bağlandığı vakit 2022 kesilir

Rapor süresiz zaten 2013 nisan 30 da almistim, 2022 kesildigini bende duymustum,sen ssk daha fazla veriyor diyorsan ve 2022 dende fazla para vereceklerse varsin kesilsin,sonra her ay almak cok daha guzel tabiki,cevaplar icin tsk ederim,

hem garanti bu kesilmezde geçen sene herkesin 2022si kesilmişti

işlemler cok sürüyormu acaba? Herseyin Hayirlisi Diyeyim.

3 5ay sonra maaşı alırsın başvuruda bulunduğun aydan itibaren toplu ödeme başlar.

Eyvallah tsk ederim,kendine iyi bak Allah rahatlik versin,iyi geceler..

Üst Alt