Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yineleyici depresyon için 2022 maaşı bağlanır mı?

asu

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
MErhaba,

bir kaç sorum var, siteyi inceledim ama bulamadım benim sorunumu. Cevaplar mısınız?

- 2022 başvurusunda bulunmayı düşünüyoruz. Babamın emekli sandığı sağlık karnesinden faydalanabiliyorum sadece. Bu engel olur mu? 2022 için gerekli şartlara baktım. Ama bunu göremedim.

Sigortam hiç yok, hiç çalışmadım.

- Yineleyici depresyon ve kişilik bozukluğu ve anksiyete ve unuttuğum başka bir sey de olabilir. Bunun için aylık bağlarlar mı, biliyor musunuz?

selamlar

Yaşım 28. Gelir durumu uygun galiba. Doktoruma soracağım, kısa bir süre sonra gideceğiz.

Babam emekli memur oldugu için, benim adıma sağlık karnem var sadece. Muhtaç yazıyor onda da.

%40 ın üzerinde rapor alabilirim sanıyorum. Ama özür durumuna ne derler bilmem. Yani vücut fonsksiyon kaybı vs...

teşekkürler selamlar

Verdiğiniz linkteki dilekçe örneğine baktım. Teşekkürler. Başvuracağım zaman tekrar bakmam gerekecek.

Üst Alt