Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ziraat bankasına yatırılan 2022 maaşını internetten nasıl görürüz?

• Konbuyu başlatan sere
  • Başlangıç tarihi
S

sere

Merhaba,
2022 maşımın kıst ödeme miktarı xxxx tl idi. Annem bunun 800 tl sini çekti. Geriye xxxxx tl olduğunu gösteren banka cüzdanı var. Şimdi ben ziraat bankasının internet şubesinden hesabımı görüntüleyemiyorum. Benden müşteri no istiyor. Yoksa bu yatırılan paranının 2022 maaşı olduğu için göüzkmemesi mi gerekiyor internetten..

interaktif bankacılığın aktif olması lazım öncelikle bunu hesabınızın olduğu bankaya başvurarak açtırabilirsiniz..sonra size verilecek bi şifreyle ancak örebilirsiniz sadece hesabınızın olması yeterli değil..

Değerli kardeşim bir bankanın internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanmak için sözleşmeyi imzalamış ve bunu kullanıma açtırmışsan bankadaki mevcut tüm hesaplarına yatan ve çekilen tutarları görürsün. Hesapların bir kısmının görünebilmesi, bir kısmının görünememesi diye bir şey söz konusu olamaz. Şayet beklediğin parayı göremiyorsan demek bu para yatmamış hesabına veya sen bir yerde bir teknik hata yapıyorsun da erişemiyorsun bilgilere.
Yazan:Banka emeklisi..

zaten banka hesap cüzdanında göründüğünü söylemekte arkadaşımız ..

ziraat bankasının internet şubesine giriyorum benden müşteri no istiyor. Bir türlü bulamadım cüzdanda hiçbir yerde yazmıyor. Demek ki ziraat bankasına gidip başvurmak gerekiyor.

444 00 00'ı arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsin

Üst Alt