Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1 bacağım polio sekeli, diğeri de çok yoruldu. Ne önerirsiniz?

Mehmetyilmaz
Geçmiş olsun gelişmelerden haberdar olmak isterim buradan yazarsan bizde faydalanırız

kanuni teşekkürler.

tabikide gelişmeleri paylaşıcam ,zaten amacım bizim durumdaki arkadaşlarımaza fayda görürsek onlarında bundan faydalanması.

herkeze merhaba.

sonunda sol bacağım için tasarlanan kısa yürüme cihazına sahip oldum yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.

normalde uzun yürüme cihazı yapılacaktı fakat proclinic firmasındaki değerli üstat Hüseyin bey, azda olsa ayağımda bir farklı durum hissetti ve benim için çok daha konforlu olacak bi karara imza attı ve dize kadar bir yürüme cihazı tasarladı blekten ottobock firmasının tango denilen bir sistem sayesinde güç alarak sadece dize kadar olan cihazla el desteksiz yürümeye başladım,tabiki eski yürümeme göre daha yavaş yürüyorum ama bu benim için muazzam bir mutluluk çünkü artık elimi kullanmıyorum ve o inanılmaz sol kürek kasımın baskı sonucu olan ağrısından kurtulmam ayrı bir mutluluk oldu.
isteyen instigram adresinden proklinik hesabına girip benip videoma bakabilir ,orada eski yürüme şeklim ve cihaz takıldıktan sonraki yürüyüş şeklim var hatta geçen hafta kontrole gittiğimde tekrar bir video çektiler çok olumlu dönüş almışlar çünkü cihaz kalçaya kadar değil dizde olduğu için bizim gibi hastalar için muazzam bir konfor sunuyor uzun yürüme cihazına göre. Bisikletimide kullanabiliyorum ayrıca fiyat olarakta daha uygun oluyor.

bilgilendirmek istedim tüm arkadaşları umarım bir yararım dokunur.

ayrıca okurlarmı bilemiyorum ama proklınık firmasındaki Hüseyin bey ve Önder beye çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiler.

alifatih1958 , kanuni

merhaba sonucu yazdım umarım görürsünüz

Mehmetyilmaz

Mehmet Bey kardeşim kolay gelsin. Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
Benim instagram dahil hiçbir sosyal medya platformunda hesabım bulunmamaktadır.
Önce proklinik firmasının instagram hesabına masa üstü bilgisayarımdan girelim dedik ama “sayfa bulunamıyor” uyarısı aldık kaç gündür.
Bunun üzerine Proklinik firmasının instagram hesabına eşimin hesabı üzerinden girdik.
Girdik de hangi video sizinkisi bulamadık, anlayamadık.
Sizden ricam şudur: Size özel mesaj yazıp e-posta adresimi verdim. O adrese protez öncesi yürüyüşünüz ile protez takıldıktan sonraki yürüyüş videolarını yollayabilir misini?

Veya videolar hangi tarihte kondu instagrama ve videoların başlığı var mı acaba? Ben anlamam da hanım, “bu bilgileri verirse belki bulabiliriz” der.

Çünkü kafamda soru işaretleri var. Acaba ayaktaki rahatsızlık farklı mı değil mi, ayağın durumuna bakmak istiyorum. Mesela benim ayağıma öyle bilekten dize kadar bir protez olmaz gibime geliyor. Neyse, videoları yollarsanız makbule geçer.

Selametle.

abi merhaba.

benim çekimi kaldırmışlar,geçen hafta yenisini çekmişlerdi onu koyacaklar çıkınca ben sana yollarım

Hayırlı günler..
Peki. Teşekkür ederim.
Sağlıklı günler dilerim.
Selametle.

alifatih1958 abi merhaba [FONT=sans-serif]proklınık firmasının instigram hesabına girersen benim videomu görürsün yüklemişler,sol ayak için dize kadar olan yürüme cihazı[/FONT]

Merhaba arkadaşlar
Polio sekeli hastasıyım bacağıma kemik uzama yaptırmıştım kalınlaştırma içinde silikon eklettim ama kemik uzama tedavisinde ayağımda düşük ayak sendromu oluştu dizimde de kayma var güçsüzlükte söz konusu...
şimdi bir doktordan tedavi alıyorum iyileştiğimde size başlık açacağım ayağımda epey düzelmeler başladı ayağıma güç geliyor düşük ayak baya azaldı ama daha tedavinin başlangıcı sayılır diyor hekimim
benden dualarınızı esirgemeyin benden de size şifa ulaşsın
belki de tamamen iyileşeceğiz çünkü ilk hastasıyım

Üst Alt