Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

10 yaşındaki bir erkek çocuğun manuel tekerlekli sandalye ihtiyacı var..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hera

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
1
16 Temmuz Güncel:

yeni bir haberim var; kaymakamlık cocuğun boy ve kilosuna uygun yeni bir tekerlekli sandalye temin etmiş ve çocuğun ihtiyacı karşılanmış. bu sevinç hepimizin paylaşmak istedim...
ve ayrıca ,yardım elini uzatan yüreği güzel bütün arkadaşlardan Allah razı olsun.

_____
Afyon - Dazkırı'da ilkokula giden 10 yaşında bedensel engelli bir erkek öğrencimiz var..çocuk okula gelip giderken kullandığı tekerlekli sandalyesi harap durumda.ön tekerleğin biri kırılmış çocuğun ayağı yere sürüyor, arka tekerleklerin de lastiği erimiş durumda ve demir üstünde gidiyor araba.ailenin maddi durumu çok kötü çocuğa yeni bir tekerlekli sandalye alamayacaklar.
elimizde kullanmadığımız bir manuel sandalye varsa ve bunu öğrencimize verebilirsek çok iyi olurdu.en azından okula geliş gidişini kolaylaştırırdık bir yardımımız olurdu.

not: kargoyu ben karşılıycam

Müge anlı yı arayın gönderiyorlar durumu bildirin

Belediyelerin engelli vatandaşlara Manuel ve akülü sandalye veren bölümleri mevcut. Bulunduğunuz ilin belediyesini araştırarak başvurmanızı öneririm.

özgülperi

çocuğun öğretmeni bunun için çok çabaladı (kaymakamlık,belediye vs.) sonuç alamadı.en son 23 nisanda bayramı kutlarken o kırık sandalyesiyle gösteriye çıktığında bir hayırsever görerek yardım etti ve sandalyesi alındı.ancak sandalye yetişkin sandalyesi ve çocuğun kolları yetmiyo kullanmaya.kocaman sandalyeyi kullanması kırık sandalye kullanmasından iyidir ama daha iyisini yapmaya devam...

yeni bir haberim var; kaymakamlık cocuğun boy ve kilosuna uygun yeni bir tekerlekli sandalye temin etmiş ve çocuğun ihtiyacı karşılanmış.
bu sevinç hepimizin paylaşmak istedim...

ve ayrıca ,yardım elini uzatan yüreği güzel bütün arkadaşlardan Allah razı olsun.

Sevindim engelli arkadaş adına bu konularda duyarlı olmalıyız biz bir aileyiz, Hülya hemşire sagolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt