Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

184 SABİM çoğu konuya hakim değil!

çirkin1

Aktif Üye
Konular
36
Reaksiyonlar
126
Engelli raporuna itiraz için daha detaylı bilgi almak amacıyla aradım. Operatör bilgilerimi aldıktan sonra uzmanımız sizi arayacaktır dedi. Bir süre sonra aradı.
1-Bildiğiniz gibi rapor çıktıktan hemen sonra e-devlet'e düşmüyor. Rapor tarihinden bir hafta sonra e-devlet'e düştü. Ne zamana kadar itiraz etmem gerekiyor diye sordum. Rapor üzerindeki tarihten itibaren bir ay dedi. Öyle değil e-devlet'e düştükten sonra olması gerekmez mi dedim biraz gerildi
2-başka bir ilçe sağlık müdürlüğü'ne itiraz edebilir miyim dedim. Bilmiyorum onun ilçe sağlık müdürlugue sorun dedi 😅
Bilemiyorum belki de haklıdır ama benim garibime gitti. Ben bu siteden daha sağlıklı cevaplar alıyorum.
Hani birde uzman olarak işe girmiş garipsedim açıkçası. Operatörle konuşurken o kadın daha konuya hakimdi ve daha makuldü

Neyse...
paylaşmak istedim

Üst Alt