Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. kez tayin isteyebilir miyim?

Konular
11
Reaksiyonlar
0
Merhaba , sağlık bakanlığında çalışıyorum sağlık mazereti nedeniyle bir sene önce tayin aldım sağlık bakanliginin iller arası tayinine Ocak ayında başvurabilir miyim yoksa fiilen 2 sene bulunduğum yerde mi kalmaliyim bu seferki normal tayin mazeret değil bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi internetten okudum pek anlamadım net bilgi yok !!!

Konu hakkında bilgisi olan yokmudur. 2 YIL BEKLEMEKMİ GEREKİYOR. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı / HİZMETLİ KADROSU için.

Engellilik durumu ve sağlık durumundan tayinlerde herhangi bir kısıtlama söz konusu olamaz. İstediğiniz zaman yeniden tayin isteğinde bulunabilirsiniz.

kallmann35

Belli şartları varmı bunun?

Temmuz 2019 da yeni yerime tayin olmuştum. Tekrar tayin isteğimizde bulunabilirmiyiz. Bunun için hastaneden herhangibir rapor almamız gerekirmi?

merhaba ben de sağlık bakanlığında çalışıyorum engelimden dolayı tayin istedim ve 2019 ocakta tayinim gerçekleşti yeni yasaya göre engelliler 1 defaya mahsus olmak şartı ile tayin edilmesi kaldırıldı yani istediğin zaman istediğin yere tayin olabilirsin sadece dilekçenin altına engel raporunu koyman yeterli.

Ben nokta tayin yapmak istiyorum engelli durumundan il müdürlüğüne ataniyoruz sorumun cevabini alamadım normal tayine başvurabiliyor muyum açılan kadrolu yerlere engel durumundan tayin istiyebiliyorum ama il secebiliyorum sadece hastane felan değil:(

Arkadaşlar 1 defa tayin hakkını asaleti dolduktan sonra kullanıp yeni görev yerinde 3 sene beklemeden ikinci defa tayin alabilen var mı?

Kimse yok mu 😥☹

mehtapsolmaz
Milli eğitimdeyim 1.5 yıl geçmişti ilk dilekçemden,malesef 2.dilekçem kabul olmamıştı, müşkil durumda olduğumu izah etmeme rağmen

enn35
Hangi ilden hangi ile gitmek istedin ki? Memur yoğunluğu fazla olan illere tayin almak zor olabilir mi 3 sene beklemek gibi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı "Engelli" 2.yıl sonunda 2.defa tayin hakkı varmıdır?

2 YIL ÖNCE ATANMIŞTIM BURAYA 2 YIL OLDU (11 Temmuz 2019 da atandım buraya)

Bu KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN YOKMU?

Devlet Memurlarının engelliliğe bağlı ''bir kereye mahsus atama isteme hakkı'' ifadesinin Danıştay tarafından yürütmesi durdurulduğundan, engelliliğe bağlı birden fazla atama talebinde bulunmak mümkündür.
:)

Alanyaya tayin isteyecegim 1 defa kullandim 2 kez isteyebilirmiyim tayin hakkimi

Milli Eğitim Danıştay Kararını yok sayıyıyor, umursamıyor!
Red geldi tebliğ almış bulunmaktayım :(

mehtapsolmaz
İdare mahkemesine dava açabilirsiniz... Sendika avukatlarından yardım isteyin...

Sendika Genel Merkezi hukuk birimi ile görüştüm ücretsiz avukat veriyorlar benden 600 lira kadar yargı harç masrafı istiyorlar, birde olaki kaybedersek diyor davayı karşı tarafın avukat vekalet ücreti 2 bin lira ödemek durumunda kalacaksın ve dava yaklaşık 8 ay sürer dediler :(

Üst Alt