Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2 yaşındaki çocuğuma İnfantil Nöroaksonal Distrofi teşhisi kondu..?

ekremce

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar hepinize geçmiş olsun .allah yardımcınız olsun

benım 2 yaşında bir olum var aşağı yukarı 1.5 senedir doktorlara götürüyorum. bana en sonunda infantil nöroaksonal distrofi teşhisi koydular ve kesınlıkle yürümez en fazla 10 yaşına kadar yaşar dedıler .
sizin bu müsküler distrofi hastalığıyla aynı hastalıkmıdır sıze de böyle söylüyen oldumu birde bu tiens marka bitki ilaçları almamı söylüyenler var ne dersiniz

bana yardımcı olabılırmısın ız bu hastalığı bılen var mı allah hepınızın yardımcısı olsun inşallah hepınız sağlığınıza kavuşursunuz sıtenıze yenı katıldım bana yardımcı olurmusunuz

Merhaba benim oglumda ayni hastaliktan.infantil neroaksonal distrofi kisa adiyla ( inad ) hastasi ayrica epilepsisi var.bu hastaliktan olan kisilere ulasmaya calisiyorum simdiye kadar 2 aileye ulasabildim biri istanbulda biri ankarada.doktorunuz size gerekli bilgiyi vermis ne dediyse dogru malesef ne ilac ne baskabir tedavisi var.bir mucize bekliyoruz ve Allaha dua ediyoruz.

Benim iki cocu gum var ikisinede infantil nöroaksonal distrofi tesisi konuldu tedavisi yok dediler bu hastalik Hakkinda bilgi sahib olan varmi

Allah hepinize acil sifa lar versin

Ben almanya dan yasiyorum bize burda tam bilgi verilmedi bu siteyi gordum ve kayit oldum siz ne zaman ogrendiniz cocu gunuz kac yasinda ve hanging tedavilere goturuyorsunuz

Facebook,instagram yada whatsapp hesabiniz varsa oradan gorusebiliriz

Size watsap numarami gonderdim konusabilirmiyiz

Berkim

Merhaba geçmiş olsun. Benimde 2 yaşındaki oğluma aynı teşhisi koydular bana ulasabilirmisiniz. Cep. 05439100652

Bu konuda en ufak da bilgisi olan lütfen iletişime geçelim bir birimize yardımci olalım
05439100652

Üst Alt