Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2023 Ekim evde bakım aylıkları ödemeleri!?

İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum evde bakim maaşı yatmadı .yoksa benim maaşımdan bi sorun var yardımcı olabilirmisiniz

Lütfen yardımcı olabilirmisiniz kiramı
Veremedim merak içindryim

Bütün ilçeler aynı andamı yatıyor

Sosyal hizmetleri aradım cuma günü yatmamış dediler sıkıntı olsa arardık dediler

Bütün ilçeler aynı anlamı yatıyor acaba

Bütün ilçeler aynı anlamı yatıyor acaba

happylofe496 Aynı anda yatıyor ziraat ten alıyorsanız telefonla sorgulayabilirsiniz yada mobil internet bankacılığından öğrenebilirsiniz

Mobilden bakıyorum yatmamış

Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

İlk defa böyle oldu

Kurumu aradım ist oturuyorum
Neden maaşının yatmadığını onlarda bilmiyormuş ist başka maaşı yatmayan varmı acaba

Diyarbakır yattı mı bizimde yatmadı bilgisi olan varmı

Sosyal hizmetler bilmiyoruz diyor soracak başka kimse yokmuş bilgisi olan varsa yazabilirmi

Nerden öğrenebiliriz ist herkesin hesabına yattığını kiramı veremedim zor durumdayım

Bu siteye bakan yönetici varmı acaba bilgisi olabilir belki

[FONT=&quot]@happylofe496 başka forumlardan baktım istanbul yatmış cuma günü, alttaki numaradan evde bakım birimini bi arayıp sorun ulaşamazsanız gidip görüşürsünüz..

İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
Alemdar Mahallesi Prof. Dr. Kazım İsmail Gürkan Caddesi No:10 Cağaloğlu, Fatih / İSTANBUL[/FONT]
[FONT=&quot]TELEFON[/FONT][FONT=&quot]+90 (212) 511 42 75[/FONT]

Bu numarayı aradım biz bakmıyoruz
Devrettik bakanlık bakıyor dedi

Maaşım sır oldu gitti sosyal hizmetler bekleyin diyor ne oldu anlamadım
Bugünde yatmamış

Sosyal hiz mermeri aradım çoğu kişinin maasi yatmamiş

Bi aksaklık olmuş

Bi aksaklık olmuş

Üst Alt