Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Ağustos 2022 aylıklarının ödenmesi!?

Konular
35
Reaksiyonlar
4
Yeni enflasyon zamlı agustos yüzde 40 engelli maaşı Ağustosta ne kadar alacaz.bilenler var mi

@Psikoterapi,
Engel oranına göre yeni oranlarla; engelli oranı yüzde 40-69 arasında olanların aylığının 3 bin 482 lira,
Engel oranı yüzde 70 ve üzeri olanların aylığının 5 bin 234 lira.

Maaşlar e devlette zamsiz ve farksız yatmış neden böyle yapılmış bilen varsa yazsin

aRKADAŞLAR BEN VGM DEN 2022 MAAŞINA YENİ GEÇİŞ YAPTIM O YüZDEN SORUYORUM maaş lar temmuz ayında zamlandı temmuz maaşı ağustos başında alınacak diye biliyorum fark parasını anlamadım ben haziran ayı maaşı 4196 tl temmuz zammıyla 5007 tl ye çıktı fark parası nedir anlamadım kusura bakmayın .işçiler maaşlarını 1 ay çalışıp alırlar memurlar çalışmadan peşin alırlar engelli maaşı da ay başında peşin mi veriliyor yoksa başvuru 1 ayı doldurunca mı veriliyor BENİM BAŞVURU KABUL TARİHİM 28 HAZİRAN MAAŞ ALMADIM HİÇ BU AY ALICAM SANIRIM

2022 maaşı Ağustos'da ne kadar oldu

E devlete düşmüş ama maaşlar aynı herkeste aynımı acaba

Ne Aile Bakanlığı linkinde, ne de PTT ödemeleri linkinde an itibariyle gözükmüyor bende.
Zamsız gözükenler güncelleme hatasıyla gözüküyordur.

Bende görünmüyor ptt kurum ödemelerinde neden acaba

@mirdem,
bende 5007 tl görünüyor ptt kurum ödemelerinde sizde ne kadar görünüyor benim yeni bağlandı

evet maaşlar güncellendi benim rapor %80 temmuz
zam farkıyla 5817 lira olarak güncellenmiştir

@Barda5 biliyorum zaten yazdım temmuz zam farkıyla birlikte diye
bu arada aramıza hoşgeldin hayırlı olsun

@hergele60,

ben ilk defa alacam ondandır 2 aylık olmuş 10014 tl yani normalde farksız aylığı 5007 tl

2022 engelli maaşı ödeme günüm 6 ağustos ptt bana uzak gitmem zaman alıyor ayın 6 sın da ATM den çekebiliyormuyuz yoksa bunda da karta aktarılma süresi var mı ?

@Barda5, çekebilirsin ödeme günü yatıyo karta ptt kurum ödemelerinde en sağda yazıyor zaten ödeme başlangıç gününde sosyal kartınıza aktarılcak diye genede gitmeden tekrar kontrol et kartınıza aktarılmıştır yazıyorsa çekebilirsin

@hergele60,

Bilginiz olsun engelli paralar kesiliyor hane başı 5 bin TL gecmeyecekmiş 16 yıldır alıyoruz kızıma evim var 30 yıldır bu ay kesmişler hazırlıklı olun

Üst Alt