Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Ekpss Adalet Bakanlığı'na atananlar

@selim1994,

Durum Bildirir sadece engelin olduğu doktora muayene olup veriyor. Engelli raporu gibi her doktoru dolaşmıyorsun.

@Şamil676767, evrak göndereli 1,5 ay oldu hâlâ bekliyorum 2 3 ay sürer dedi ceza ve tevkifevleri genel müdürlüğündeki memur :(

@toinfinity,

yuh ya atansak şurda temmuz ağustosta iş başı maşallah valla keşke atansak yinede beklerim zaten habire bekliyoruz

@Şamil676767, adalet bak durum bildirir istiyor, neden istiyor

Tekrar engelli raporu mu aldin durum bildirir mi yoksa

@rgndmr,

Aslında bunu istemeleri normal bir durum değil fakat resmi işler mahkeme vs yavaş işliyor en iyisi uyum sağlamak istediklerini ver geç yenilemek benim için daha iyi oldu. Her zorlukta bir ferahlık. 😎👍

İşe başlatılan var mı arkadaşlar?
Atandığım yeri aradım bir gelişme yok dediler onlarda bakanlıktan haber bekliyormuş.
Adalet bakanlığı personel şubeyi ne zaman arasam ulaşılamıyor. Telefona bakmıyorlar.

Son düzenleme:
tasarruf tedbirleri gereği işe başlatmama gibi bir durum olabilir mi? yani atamalar iptal olabilir mi kesin memur muyuz şimdi yada sorduğum gibi olabilir mi ?

Başlatmazsalar kendileri kaybeder. Hayatıma devam ederim umrumda olmaz. Telaş yapılacak durum yokatanmışsınız zaten. Kitap, el yapımı çakı, çakmak satarım toptan alıp. Özellikle üniversitelerde faydalı kitap satarım ne kazanırsam kar. 🙂

Üst Alt