Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Haziran 2022 aylıklarının ödenmesi

@Losdy, 3 Temmuz'da enflasyon rakamları açıklandıktan sonra maaş zamları belli olacak. Ağustos ayında alınacak maaş zamlı olacak ve buna ek olarak Temmuz'da alamadığınız zam farkını alacaksınız.

Malasef daha agustosta zaten alacagimizda 3 kurus ama iste o bile teselli komedi gibi para aliyoruz hani bir ay kendime guzellik yapayim gideyim ormanda etimizi pisiriyim sefa yapayim desen etle zaten para bitiyor yol parasi o bu aylik gitti yani bunu kirk yilda bir yapmak istesen bile yapamiyorsun simdi diyeceksinizki derdin bumu insanlar ac kaliyor sen mangal derdindesin ama anlatmak istedigi o degil yani insan bir kerede sefa yapsin degilmi ama o bile haram

@hergele60 evet bende de aynı daha maaş güncellenmedi bu ay gecikti
ama sabaha doğru güncellenir diye düşünüyorum

bazen sabah 5 gibi ptt kurum ödemelerinde güncelleniyor
hatta genellikle sabaha doğru güncelleniyor

arkadaşlar ptt kurum ödemelerinde maaş güncellendiğinde
size zahmet haberleşelim

engelli maaşları ptt kurum ödemelerinde güncellenmiştir
bilginize...

@hergele60, 8 Haziran haftasonu Cumartesi gününe denk geldiği için maaş ödeme gününüz 1 gün öne alınmış.

@hergele kardeşim benimki herzaman ayın yedisinde de ama cumartesi pazara
rastladığında bir gün erken bir gün geç yatıyor

Benimde 9unda ama pazara denk geldiginden 10unda alicam

@hergele60,

Teşekkür ederim. Normalde 26,27,28'inde görünüyordu ya gecikince benden kaynaklı mı diye endişe ettim adres değişikliği yapmıştım konumu görmüşsünüzdür.

Üst Alt